| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui să spun?

12 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

O intrebare.

| RAY a răspuns:

In aceste vremuri grele care ne apasa la greu si vorbele costa mult, mai bine nu vorbesti ca faci economie si isi creste contul in banca se tot dubleaza

| KillMePlease a răspuns:

"nimicul nepipăit să-l caut vrui/ acela care tresare/ nici nu ştii de unde şi cum"
sau mai bine taci din gură

| AirănMeidăn a răspuns:

nu mai incercati sa tineti categoria in viata
e moarta de cand a inceput scoala, n-are rost

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shh, cuvintele-s de prisos.

| SabinaQueen a răspuns:

De fapt ce ar trebui sa fac? Teme.

| anonima0101 a răspuns:

Hai spune cine, cine, cine te iubeste mai mult decât mine?! rolling on the floor *nu răspunde*

| anonim_4396 explică (pentru anonima0101):

mă-ta

| flowerboywolv a răspuns:

Nimic, până vine vara sau iarna, probabil atunci această categorie va reînvia cât de cât.