| IIIx333III a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in >>2012?::laughing

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Vom inceta sa punem intrebari despre " Ce credeti ca se va intampla in 2012? straight face "!winking

32 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Vom ramane tot oamenihee hee

| hândel a răspuns:

Veti inceta sa mai puneti intrebarea asta idioata.

| Mihaelaa98 a răspuns:

O sa intram in gaura neagra rolling on the floor))

| pwp a răspuns:

Pai ...nimic!
love struck

| BruneTTe a răspuns:

Nu mai vine Mos Craciuuunnnn laughing

| TeoPT a răspuns:

O sa am 15 ani. si cam atatstraight face

Superstitiosilor.straight face

| Lullly a răspuns:

Pai o sa am 16 anilaughingscapam de basescu voi fi la liceu sora mea in clasa a 3 laughing... o sa fie un an obisnuit ca de obiceilaughing)pai nu?

| Xonia a răspuns:

Nu se intampla nimic, eu o sa fiu la liceul de politie cicasmug
De acum sa-mi ziceti domnisoara politist, ati auzit?laughing

| TwixulDrept a răspuns:

In 2012 voi avea 14 ani si niste dobitoci isi vor da seama ca au zis niste tampenii cand au zis ca in 2012 e sfarsitul lumiiwinking big grin

| tarziu a răspuns:

O sa va fie frica de 2013

| DeNyyy a răspuns:

Pai probabil o sa am vreo 3 ani de cand sunt pe TPU. o sa implinesc 14 ani laughing asa.si. o sa imi traiesc viata.:*

| xAvrilx a răspuns:

Sincer, imi e frica de 2012...straight face. Daca voi purta chiloti expirati cu 2011?raised eyebrowslaughing

| mary a răspuns:

O sa fiu majora si o sa pot vota
fiind vorba de 2012 mereu am spus: "si daca vine 2012 si n-o sa apuc sa devin majora? n-o sa mai pot vota! crying "

| Crisstina a răspuns:

Nu se intampla nimic, ne salveaza extraterestrii laughing

| Anileda a răspuns:

Ne pregatim de 2013happy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pi...in 2012 o sa termin liceul si o sa fiu la facultate[drept sau litere] inca nu stiulaughing

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Hmm... voi avea 11 ani, surorile mele vor avea cinci anisori, o sa fie masini zburatoare si vom trai cu roboti pe langa noi

| andreea4ever a răspuns:

POI ne ducem draq' toti.laughing

| BackAgainToTPU a răspuns:

De o fi vorba de extraterestrii, sa stiti ca eu chiar cred. Si multe din desenele lor in camp aveau mesaje pasnice, legate de Dumnezeu.
Intai sa ne rugam la Dumnezeu sa nu fie nimic, si apoi sa facem o pista mare pentru aterizarea extraterestrilor ca sa ne ajute laughing.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Se vor face salariile mai mici

| IIIx333III explică:

Eu nu sunt superstitioasa, dar vreau sa vad ce raspusuri amuzante dati... daca tot suntem la rubrica cu intrebari amuzante.

| anamaria91 a răspuns:

Nimic. Ne autodistrugem si asa. Nu avem nevoie de ajutor!

| StefanStyle94 a răspuns:

Scapam de Boc si de Basescu' happy

| LeGeorge a răspuns:

Nu stiu daca e adevaret, dar am vazut un documentar care zice de un HIPERVULCAN din parcul national USA Care erupe cca la 600. 000 ani, iar ultima lui eruptie a fost acum 650. 000 ani.
E un motiv sa fii speriat.Cica va elibera destula cenusa cat sa blocheze lumina soarelui pe toata planeta crying crying. nu stiu ce motiv de ras vezi in toata poveste asta confused.

Si mai sunt multe alte zvonuri, cum ar fi ca vin extraterestrilaughing sau ca se va rupe pamantul in 2 laughing.

| swet girl 22 a răspuns:

O satermin liceul si o sa ma duc la facultate, si o sa iau permisu

| iLovedYou96 a răspuns:

Nu se va intampla nimic, daca se va intampla ceva va fi dor o schimbare dar nici chiar sfarsitul lumii

| TheBlueButterfly a răspuns:

O sa termin liceul big grinbig grin

| nononono1111111111 a răspuns:

Eu cred ca voi face 12 ani...si vom trai bine mersi in continuare... ce prostii se zic! cica vine o briza de nu-stiu-unde si ca o sa fie nasol o sa se termine lumea pe naiba! Ah da era sa uit FURAT si CRIZA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 21 12 2012 va veni sfarsitul lumii si nu vom mai putea sta la klkulator si murim happy