| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cu voi? Unii va schimbati numele si dupa ne incurcam intre noi. Adica eu chiar am crezut ca "Zombilau" e Zombalău. M-am si mirat ce are ea cu noi si noi cu ea. Pana genialus creierus al meu si-a dat seama.
Altceva, unii ca plecati din nu stiu ce motive. Nu plecati nicăieri si punct. Clar? Logic ca e clar.
Si acum întrebarea, ca na, asa e mareata regula: Ati observat ce repede a trecut luna iunie? Adica, parca nici nu se simte ca e vacanta. Sau doar eu am observat asta?

42 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Si eu am patit la fel laughing
Eram ceva de genul : Wtf Mesaj de la Zombalau in care imi vorbeste asa, ce naiba se intampla aici? E cumva un prank? Asa gandeam eu cand si-a schimbat numele laughing
Nu mi se pare ca a trecut repede, din contra...am facut multe lucruri in acest timp.

| KamaSutra a răspuns:

Da,corect,Dante isi schimba cam des numele

Cat despre plecat,nu stiu, poate raman, aici sunt chiar persoane minunate

A trecut repede fiindca, cel putin la mine, am avut examenul si mna, nu mi-a pasat de timp

| LePotato a răspuns:

Nu mai plecbig grin

Si mie personal personal mi se pare ca trece timpul foarte repede.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Trece repede vacanta. Partea buna e ca mă apropii mai repede de a 12-a. O da!

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cati ani ai tu? thinking

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Dar, cum a 9-a a trecut repede, mă gândesc ca trec 2 ani si ei mai rpede. thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi inainte.

Pt mine a trecut si inca trece timpul extrem de repede.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Mersi. Îmi si imaginez ce tare e sa ai 19.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e, de ce ar fI?

| Croampa a răspuns:

Da-i rau ca am revenit la username-ul meu real? straight face

Si da, a trecut relativ repede, au trecut deja doua saptamani de vacanta. Strange, nu? straight face

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Lasă, mă refer la cei care fura username-uri. Ne incurcam si dupa nu mai stim care cum suntem. Si e nasol.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si ce propui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

#camioane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii mai pleaca in vacante, asa ca sa nu te mire ca in putin timp o sa fiti mai putini

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma mai mira nimic, micutule thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

The fuc"? laughing, daca eu sunt mic tu esti atom sau ce?rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-ai dat ideea sa mă masor si am aflat ca am 1.67. Nu ma mai masurasem de 1 an. Asa ca..sa nu te mai aud ca-mi zici pitic atomic.
Ba ce bine mă simt. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si acum te crezi mare inalta?rolling on the floor)) lasa-ma ca mor de ras bai pitic atomic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da tu cat de înalt esti? Ca prea gigant te crezi. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2,10

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Du-te mă. Nu te cred.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2,14 scuze

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-ar fi băgat in cartea recordurilor. La circ cu tine. :]]
N-are cum sa ai atât.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe cuvant de mincinos ca atat am. intreab-o si pe depress tot sunteti BFF

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce, te-a vazut cumva? Ai mintit-o la fel ca pe mine.
BFF parca am fi fetite de gradinita laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,ma, are in jur de 3, 45.
"tot sunteti BFF"- suntem doar prietene si atat straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"prietenel" nu fac schimb de poze si baieti straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

3.45? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce baieti? straight face
Ai baut ceva?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Je sa bea? never

| L1feDRAIN a răspuns:

Da a trecut repede, dar eu sunt nemultumit ca nu a trecut deja toata vara...

| SabinaQueen a răspuns:

Nu numai tu. Nici eu nu simt ca a venit vacanta

| AtsukoKure a răspuns:

Şi eu am crezut că Zombilău e Zombalău dar nah.
Întradevăr a trecut repede luna Iunie.

| anonim_4396 explică (pentru AtsukoKure):

Esti user vechi deci. thinking
Care?

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

Never gon' tell youhappy
Find out by yourself mate.

| anonim_4396 explică (pentru AtsukoKure):

Ba spui? Hai ca-s curioasa.

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

JustXedward, nu mă recunoşti what so ever

| anonim_4396 explică (pentru AtsukoKure):

Nu te stiu. Daca n-ai mai intrat din 2013 de ex, n-am de unde sa te stiu.

| DonaldTrump a răspuns:

rolling on the floor) asta am patit sai eu

| DonaldTrump a răspuns (pentru DonaldTrump):

Si eu agramat nazist.

| IzzyIzzuka a răspuns:

Mie chiar mi s-a parut ca e vacanta :* :