| TiberiuFasole a întrebat:

Ce este un netist, s-a terminat. Acum o sa zicem:
Ce este un... aaaa, da-mi idei pisica mea loiala. Meowist? Macar e corect spus? Nu conteaza, da, ce este un Meowist.

Acum cercetam un meowist. El se uita la mine. De obicei un meowist este un om nascut tot de un om, dar se pare ca are o boala si merge in 4 picioare, si nu stie nici sa vorbeasca. Mai pe scurt, toata viata e un bebelus. Traditia lui e sa aiba par peste tot, asa ca mamele lor le lipesc par. Deasemenea, ei se cred lei si incearca sa faca o coama, dar incercarea lor da gres si din pacate, le creste doar o mustata mica. Inca nu stim de ce au coada, cine ne da o teorie buna primeste funda+ apare in intrebarea urmatoare.

4 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Pai teoria mea este ca lo scapat doctoru in cap la nastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoria mea este ca ala e un hibrid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am citit "meowist" m-am gandit la Daisuki, ca ea e cu pisicile laughing.
Bine ca am citit si caracteristicile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica este doar un produs involuntar al lămâilor, deci prin urmare nimeni n-o să spună dacă adevărul este o minciună.