| Elenna21 a întrebat:

Ce sa fac? sunt disperata! Ma plictisesc si nu stiu ce sa fac! sad Spuneti-mi ce sa fac in afara de laptop( in casa ca nu am voie afara)

Răspuns Câştigător
| mateiass a răspuns:

Citeste o carte, deseneaza, joaca-te cu catelul sau pisica (daca ai, daca nu asta e), probeaza hainele pe care le ai in dulap sau fa curatenie, joaca-te ceva prin casa sau fa exercitiiwinking

6 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Fap fap

| Mazzenine a răspuns (pentru NOBODY):

Câtă vulgaritate. o.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai fost cuminte de nu ai voie afara. big grin

| Omulambitious a răspuns:

Fa-ti temele! Ca de aia nu te-a lasat mama ta pe afara!

| Stefania1Stefy a răspuns:

In casa poti sa vorbesti cu prietenii la telefon sau sa iti faci o reorganizare in camera, sa iti alegi cu ce sa te imbraci, sa incerci feluri diferite de mancare sau sa te uiti la un film.

| mateiass a răspuns:

Ia o carte si citeste-o