| ---droid-kid--- a întrebat:

Ce se afla intre Soare si Pamant?laughing

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

In propozitia ta? Pai. "si " happy

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fulga

| kh1ss a răspuns:

Mercur si Venus

| NimeniAlta a răspuns:

Raspunsul este : si

| AvalohAlyn a răspuns:

Luna

| ---droid-kid--- explică:

Dau fundita pentru raspuns corect!

| Criiss16 a răspuns:

Vad ca raspunsul corect e ¨si¨. Eu vroiam sa zic aer.laughing

| YLLL a răspuns:

Intre soare si pamant.
Aer
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehhee hee cateva milioane de km?hee hee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvintu, sore (si) pamint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muntii laughing plantele. sateliti si praf cosmin. asteroizi... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord...pai ''si''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Între soare si pamint este prepozitia (SHI)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul=si big grin

| M.D.Eveline a răspuns:

Praf cosmic cu galetile 2 planete comete de iti spargi capatana si ce mai gasesti

| starchewer a răspuns:

Se pare ca acolo este locatia capului tau acum... stiintific 2 planete... si praf cosmic

| tudor1234 a răspuns:

Si

| danidanutzu22 a răspuns:

Uni din voi chiar nu intelegeti intrebarea
"Ce se afla intre Soare "si "Pamant?"se afla "si"... laughing

| Ciobotaru_Adrian_1905 a răspuns:

In pana mea, de "solar wind" nu a auzit nimeni? Intre Soare si Terra se afla continuu: a) vantul solar, b) radiatiile (inclusiv lumina) care vin de la soare in 8 minute si 20 secunde; c) si ceva praf cosmic.
Ocazional, pe "linia dreapta" intre Terra si Soare se afla si urmatoarele: praf cosmic mult, ramas de la trecerea cometelor (cand intra in atmosfera pamantului provoaca "stelele cazatoare" din timpul noptii), comete, asteroizi, Mercur, Venus, Luna si orice iti mai imaginezi: ISS, un satelit, un avion, mana ta dreapta, daca o intinzi astfel incat umbra sa cada pe sol happy