| CristY1412 a întrebat:

Ce se intampla daca apas pe un buton rosu pe care scrie...nu apasati? big grin big grin big grin

39 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Sari in aerrrrrrr laughing

| Pricked a răspuns:

big grin big grin big grin
oh nu, tocmai am apasat si eu

| zurick a răspuns:

Mori virgin.Deci apasa!

| Ashadow a răspuns:

Ajungi in iad pentru ca ai cedat ispitei.
http://www.gifbin.com/bin/1238064463_al_gore.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Asadow, ce mai faci amice...de unde ai tu asa multa experienta despre iar? A da! Tu de acolo ai venit, trebuia sa-mi dau seama.big grin

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Animu,u cheeky d waffle, de ce-mi scrii numele gresit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Aaaa, nu văzusem pe "h" deci sa retin... Ashadow. Sa vezi ce animu iti dau eu tie.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru un filOLOG ratezi cam multe litere.
Oh, is that a challenge? smug
Bring it on, u lil punk.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Auzi...am stat atât de mult pe TPU, încât îmi este greu sa mai vad literele. Si apropo, suna mai bine Asadow decât Ashadow. tongue Si de unde sti ca sunt la filologie? Mă spionezi cumva?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta ar fi un lucru bun, ce sa zici si tu sa te scoti.
Stii*-se vede, scumpetemik, din ce ai anuntat public cand ai aparut prima data p-aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Uimeste-mă... Ce am anuntat "Asadow" tongue ce am anuntat?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba as incerca sa-ti dovedesc, Animule, fiindca aparent raspunsurile tale au fost considerate atat de utile incat adminii au decis sa le faca sa dispara C: ~pufff~~

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Zau, pe bune, cred ca răspunsurile tale o sa putrezeasca la toate categoriile, ca nici adminii nu le baga in seama. Pe ale mele le sterg, ca sa dau altele noi. Asa ca puff tu. tongue

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact,adica spera ca poate vei scoate si tu ceva folositor din tine.
Bietii admini, nu vor sa se impace cu dezamagirea :`(
Si btw, chiar tu mi-ai bagat in seama raspunsul de la aceasta intrebare, te cam contrazici singur :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da... Interesant.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm,atat? Nicio alta replica "smechera"? Ma mir.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Sunt un misterios. Uimesc oamenii doar cu doua cuvinte, vezi... tongue

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, e uimitor cat de stupid pot suna chiar si doua cuvinte atata timp cat le scrii tu. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Zau, aha...esti incredibil. Mă uimesti cu simpla ta prezenta ignorabila.
A da si, cine e ala din poza ta de profil? Din ce anime e? Daca îmi spui ca e fan art, te sparg. Sunt 99% sigur ca nu o sa-mi spui cine e, si o sa-mi dai un răspuns sarcastic. Dar am sanse de 1%! happy Si vezi ca o sa mai fac ceva ce nici tu, nici eu nu credeam ca o sa fiu in stare! Vezi daca primesti vreo cerere de prietenie. big grin

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu va fi nevoie de un raspuns sarcastic de data asta: personajul e chiar din iubitul tau tokyo ghoul :OOOO Ca sa vezi, nu ma asteptam la asta.
Sa-ti dau si numele? Naaahh, googleezi singur.
Fascinant.Vezi daca primesti accept (◕‿◕✿) Cine stie, poate in dimineata de Craciun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ba nu e din Tokyo ghoul, l-as fi recunoscut. Sau...hmmm.
Waw, ce dragut esti, tocmai de Crăciun îmi accepti cererea, ce dragut. tongue ⌒.⌒

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Omg Animu a trecut Craciunul Animu ce ne facem Animu  ̄︶ ̄

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Pai nu stiu ma Asadou, ce sa facem... nici pana azi nu ai acceptat cererea. Cred ca a si putrezit acolo. Tocmai de Craciun sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

A da, Ai inviat bai strumfule? De cand nu te-am mai vazut... Nu am prea avut cu cine sa ma cert.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Want some of ma friendship?
It's magic.
Lemme hear ya beg 4 it : D

Ti-a fost dor de nizyk bataiz fetiz?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu am inteles ce ai vrut sa spui cu asta...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hah,inca un prieten care nu ma intelege.
# dramaticneckcrack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti explodează capul... puffff! Artificiiiiiii! Yey!

| Otto2014 a răspuns:

Iti creste cu inca 10 cm laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Oh..nimic..doar apare un raton mov cu picăţele galbene, cu pene de păun, mâncător de mătreaţă (ai grijă!) cu solzi de crocodil pe burtă şi o să-ţi mănânce toată ciocolata. Atât. big grin

| PŞtefaniaP a răspuns:

Vine soacra lu justin bieber si se urca pe tine.

| aveam14ani a răspuns:

Im gonna rape your family.

| FrateleAndrei a răspuns:

Da ce se intampla daca tragi de o usa pe care scrie: Impinge?

| CaSiHai a răspuns:

Morirolling on the floor

| StarKiss a răspuns:

Învie Michael Jackson și Elvis Presley.

| edwardedward a răspuns:

Pai de ce sa existe un buton pe care sa scrie NU APASATI? Ce poti face cu un buton in afara de faptul ca il poti apasa? Mai bine n-ar exista, nu? big grin

| DiamondsShine a răspuns:

Nimic special, doar că o să dispari de pe fața pământului în cele mai groaznice chinuri. Atât.

| CristY1412 explică (pentru DiamondsShine):

Atat? Credeam ca imi ia clatitele da asa e ok.

| DiamondsShine a răspuns (pentru CristY1412):

Nu, nu... Clătitele ți le păstrezi.