| anonim_4396 a întrebat:

Ce useri fac parte din aceasta poveste? Si fa povestea in stilul tau.

http://www.121.ro/images_new/diverse/SB2.JPG

23 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

AironMeidan( O urasc) si... clar Freeak, inca nu m-am razbunat.
Asta-i Cenusareasa nu? A fost o data ca nici o data un clovn cam prostulet de felul lui, care avea maini. El a aflat ca intr-un sat era o fata care iubea muzica aironmeidaniilor si Freeak o iubea muult, da mult. Si ce sa faca Freeak:
A mers la ea
Ca na
Muzica-ncepe asa
Pe bune
Ai zis
Stilul meu
Asta-i mai baietel
Si a aflat
C-a murit
Viitoarea lui pitic
Si s-a suparat
Si a sarutat
Oooo
Si piticii gelosi au fost
Au mancat s-aiafost
Sper ca ti-a placut daca nu
Da-te naiba pe cartoon!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Aia e frumoasa din padurea adormita.
Dar ce ai cu Airan si cu Freaak? Mie imi e drag de ei. (^.^)

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Freeak nu a intrat aseara deci, de fapt, il iubesc acum, imi dau seama, el nu a intrat deci am castigat automat. Like a very noob top 10 T/A, pardon 1. (Baietasi) De fapt, acum imi dau seama, cine-i 1 dupa tine la fete? Tu nu te pui, ca tu esti sefa T/A.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pai, daca el nu a intreat, nu a votat nimeni. AA... nu stai, eu am votat inainte, in caz ca nu puteam intre, asa ca nu ai castigat nimic. tongue

Eu sunt sefa? O.o Ce Boss ma simt! ("O")

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o echipa nu vine la un match de football castiga? Eu cred ca pierde, si pe bune, cine e top 1 fete?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Toate suntem Top 1. big grin

| AirănMeidăn a răspuns (pentru TiberiuFasole):

lolce
nu
clar nu

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteti? Deci nu mai esti sefa? Atunci, daca e liber postul... ma risc eu, hai gata glumesc.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Toate suntem sefe. Voi sunteti slugile tongue mint mai, mint...voi sunteti cavalerii si noi domnitele. laughing

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Pai da...cum sa-l tradezi tu pe exille

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Idee!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ce idee traznita mai ai?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

nu datorez nimic nimanui, k

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Lea te esti...

| TiberiuFasole a răspuns:

Pisica mea face dus, acuma isi curata labutele cu limbuta ei mica. Awwww ^.^ scuze dar stiu ca tu iubesti pisicile.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

O sa am pui de puiiiii de pisica... pisica mea o sa nascaaa... opaa, dar cine-i tatal? thinking

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

E motan straight face si nu are iubita sad sincer, cum sa-i conving sa ii cumpere? E destul de singura crying.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, auzi la ea cine... uite cine:
A fost odata ca niciodata o printesa frumoasa pe nume Daisuki.Intr-o zi, pe cand se plimba ea prin taramul numit T/A a dat pe peste un palarier pe nume Freaak.Acesta i-a marturisit ca s-a indragostit pe loc de chipul ei.La auzul vorbelor sale, printesa a ramas incremenita.Totusi, pentru a-l face pe palarier sa-i dovedeasca dragostea pe care i-o poarta printesa i-a spus ca nu va avea incredere in el decat atunci cand il va infrunta pe cel mai mare luptator din regat : Croampa.Freaak a acceptat.In ziua luptei, in urma loviturilor katanei (cred c-am scris bine) Freaak cade la pamant. Daisuki, indurerata, vine langa el si-i spune ca are incredere in el dandu-i o licoare care il va face invincibil.Freaak reuseste sa-l infranga pe Croampa iar cei doi indragostiti pleaca in Wonderland.
Si au trait fericiti chiar si pana in momentul de fata. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Emotionant...blushing
Dar...tu stii ca aia e Frumoasa din padurea adormita? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh, las-o asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai da...de ce sa respectam regulile? Rauuutaaate. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Viata periculoasa, ce mai...laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doi rebeli.ce sa mai. laughing