| anonim_4396 a întrebat:

Ce va trece prin cap cand vedeti "Zona supravegheata video"?
I don't want to see Ma gandesc la locul ala in flacari.

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ma gandesc la unul gras care sta in fotoliu si mananca popcorn in timp ce se uita la ce au inregistrat camerele rolling on the floor

Neah, de obicei zic ceva de genul "Oare au destui bani de curent ca sa lase camerele pornite mereu sau sunt doar asa de forma?"

| KamaSutra a răspuns:

Ma gandesc ca nu-mi pasa

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingDegeaba e zona supravegheata video ca li se ciordesc si camerele de supraveghere si baza de date, tot

| syd2 a răspuns:

Cateodata ma gandesc ca parintii imi supravegheaza casa video si ma tem sa ma uit la hentai.

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd2):

P0rno normal...zic si eu. straight face

| Croampa a răspuns:

Ma gandesc ca nu pot sa dau cu pietre in geamuri!

| L1feDRAIN a răspuns:

"Sex interzis".
Daca nu te supui apari pe siteuri p0rno.

| vaporwave a răspuns:

La chestii gore
am video-uri cu gore in pc, cine vrea? dar in privat, nu aici