| SweetMinion a întrebat:

Chestia asta cu povestile e vreun trend nou pe T/A? De ce?

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sper să se oprească.

| SweetMinion explică (pentru Musique):

Tu de ce esti impotriva lor?

| Musique a răspuns (pentru SweetMinion):

N-au haz, n-au ce căuta la T/A.

| SweetMinion explică (pentru Musique):

Aleluia,si-a dat cineva seama kiss

| Croampa a răspuns (pentru Musique):

Stai, nu-ti place povestea mea? crying

| Musique a răspuns (pentru Croampa):

Nici măcar nu le citesc. happy

| Croampa a răspuns (pentru Musique):

crying(
Ce naspa ma simt acum... crying

| Musique a răspuns (pentru Croampa):

Uite din cauza asta ar trebui să încetezi să mai postezi prostii, și să începi să pui întrebări amuzante. smug

| Croampa a răspuns (pentru Musique):

Imi place cum gandesti... :'(
O sa incerc atunci! smug

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Vapor a zis deja ce era de zis dar mai vreau sa completez un pic.

Da, asa este de mai multe luni... povestile cu useri sunt la moda, la fel si oracolele, acestea ne fac oarecum timpul sa treaca mai repede si sa ne distram oarecum.

Nu conteaza povestea in sine, poti sa scrii aproape orice, conteaza mai mult cat de mult cunosti userii si cum decizi sa-i itroduci in povestile tale. (Personajele cu care ii asociezi ca sa li se potriveasca trasaturile.)
Intelegi tu...
Bafta!

| syd2 a răspuns:

Aha si ce mai spui.

| SweetMinion explică (pentru syd2):

Nu mai spun nimic, imi scriu temele in timp ce contrabaiesc prin intrebarile de la T/A. tu?
tu nu aveai alt nume acum cateva ore?

| syd2 a răspuns (pentru SweetMinion):

Aveam laughing dar mi le schimb mai repede decat cu#vele baietii rolling on the floor

| SweetMinion explică (pentru syd2):

Aha, actionezi repede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua moda. T/A stile.

| DonaldTrump a răspuns:

De fapt astia de acum incearca sa reinvie o moda veche din 2012-2013

| SweetMinion explică (pentru DonaldTrump):

Fratele meu, eu eram aici in 2013, nimeni nu posta povesti cat casa, si daca postau povesti, era ceva scurt si amuzant

| DonaldTrump a răspuns (pentru SweetMinion):

Da, da cum a zis si vapor acum doar se concentreaza sa bage cat mai multi useri povestea e doar de umplutura.

| SweetMinion explică (pentru DonaldTrump):

Va faceti de ras categoria, imediat ma duc la religie, parca e mai interesant acolo

| DonaldTrump a răspuns (pentru SweetMinion):

Hahaha acolo e si mai amuzant sa ii vezi pe aia indoctrinati cu spiridusi pe creier.

| SweetMinion explică (pentru DonaldTrump):

Spiridusi? eu mereu credeam ca sunt elfi...hmmm

| vaporwave a răspuns:

"nou"
e asa de vreo 2 luni...
oricum, majoritatea povestilor se axeaza pe a baga cati mai multi useri si nu pe actiunea propriu-zisa

| SweetMinion explică (pentru vaporwave):

'e asa de vreo 2 luni' eu nu eram aici acum 2 luni, abia acum mai intru si eu deci...
ah, pai, si e de bine sau de rau?

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Scrie si tu o "poveste" sunt curios cum ai scrie tu :p (si nu, nu-s ironic)

| SuckTheGod a răspuns:

A fost amuzant la inceput dar deja devine plictisitor.