| anonim_4396 a întrebat:

Chiar asa multe se intampla in cateva ore?! Se pare ca TPU, a devenit mai nou : FPU

http://gifatron.com/2013/04/hank-hill-bwah-gif/

FPU=FacebookPentruUnii

39 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dap, şi eu am avut un şoc.

| KillMePlease a răspuns:

aşa se pare

| Suck a răspuns:

Adevarul e ca doar la aceasta categorie a devenit fpu, o categorie in care esti liber sa te desfasori.

| LePotato a răspuns (pentru Suck):

Corect, dar...si-au pus userii poze... sper ca sa nu mai vina inca un val de postari cu "poze".

| Suck a răspuns (pentru LePotato):

Atata timp cat nu e cu like-uri e oklaughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ps. al 2 val de poze nu vine ca ala trebuie sa fie neparat toata lumea nud rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru Suck):

Parca vad ca "hai sa facem un joc, hai sa ne dam like-uri la pozele de la profil" - WOW, much WOWlaughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda

| Suck a răspuns (pentru LePotato):

Apoi sa vezi cupluri, certuri, sinuciderilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai zice asta?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai n-ai vazut ce "curg" intrebarile pe aici cu "vrem pozeeeeeeeeeeeeeee" etc

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asa dincolo apar greu notificarile. sa stii ca nimeni nu a murit de la multe notificari, ca ii fac multe la intrebare sa stii ca nu moare niemniwinking

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Aaa acum inteles laughing. eh, vor sa se dea si ei mari ce ai cu ei. lasa-i in pace. nu ai vazut pe suck? deja si-a rupt hainele de pe el pentru public rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

E exact cu mi-l imaginamlaughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui poza cu tine? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nu, am mai pus o data acum cateva 8 luni si la ce "raspunsuri" am primit am zis ca numai fac prostia in viata mea laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum 8 luni nu aveam cont, sau aveam dar nu eram la T/A... thinking
Deci nu vrei sa pui? sad

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma barfesti? rolling on the floor lasa ca pun una imbracat ca sa nu te mai ofticilaughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nu. nu de alta dar ii fur fanele lui suck dupa si se supara pe mine laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

" fanele lui Suck"? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Pai pentru cine crezi ca si-a rupt hainele de pe el? cu siguranta nu pentru noi baietii laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Suck e o fiara! rolling on the floor

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba ce om... laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Acum 8 luni nu eram nici eu la TA dar nu am pus intrebarea de pe contul asta am facut altul. am ppus poza si am intrebat cum arat. ghici ce laughing? jumate din ei ma faceau cocalar ( facusem poza la sala ) jumate din ei ziceau ca am luat poza de pe net, asa ca mi-am jurat ca numai pun poza, bine macar ca nu am pus cu contul asta sa zica lumea ca mai stau si mai si mint laughing. lectie invata

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana acum nu mi s-a zis decat ca mis " copil" ( #replicile lui Suck) si ca arat de 13... :|

Apropo, uite pe cine am gasit:

http://m.imgur.com/8xqcj1T
=))

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

E varsta de asa natura nu e o insulta. ma amuza daisuki ca si ea se oftica cand ii zic asa laughing.se crede doamna poate thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca ai pus poza gen asta dezbracatu' de mai sus...cred si eu.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Aveam tricou (gen maieu ) pe mine. cum am zis eram la sala nu pe plaja laughing
dar na lumea are impresie ca toti de aici ori suntem niste cocosati slabanogi de 2 m sau niste pitici grasi cat vacile.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Auzi domne, cica dezbracatu. vezi ce crede lumea despre tine mai baiatul po-rno rolling on the floor

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa iau asta ca pe un complimentlaughing))

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dezbracatu? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

rolling on the floor numai mintea ta ar fi in stare de asta, e clar

| Croampa a răspuns (pentru Suck):

Http://m.imgur.com/8xqcj1T

Ai patit? =))

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune și tu poze cu tine fără tricou pentru fanele tale...

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Am iubita, nu am nevoie de "fane" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa fac un rezumat? big grin
Deci... De ce sa nu pui poza cu tine:
1 : FPU
si 2 : Endoryus o sa rada mult si bine de tine.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am de gand sa pun poza cu mine

Si d-aia nu mai pot eu daca ar rade Endoryus

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai,nu I don't want to see.
M-am exprimat eu gresit.
Era in general, nu cu aluzie la tine.
Scuze.