| Barajag a întrebat:

Cine vrea sa-i fac cateva torturi?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea departe sa ma las torturat de catre tine. sper sa apuc totusi clipa aceea. laughing

9 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Vezi sa pui multa friscaaa laughinglaughinglaughing

| Pho3nix a răspuns:

Da...ai unul cu ciocolata?big grin

| ellene a răspuns:

Un tort, doua as vrea... dar sa ma torturezi, nu prea big grin

Răspuns utilizator avertizat
| marry a răspuns:

Imi faci unu special pentru maine? ca tot serbezbig grin laughing

kratos
| kratos a răspuns:

As manca eu! Sotia mea este plecata si nu mai are cine sa-mi faca sad. Daca esti din Bucuresti ar fi frumos sa facem un TPU Party!

| stefytm a răspuns:

Daca faci un tort sa ma chemi si pe mine sa-l mancam iar chestia de torturi nu prea as vrea din partea ta.........inclusiv nici la pat nu as vrea sa ma torturezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu esti ciresica de pe tortkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Ursuliciule este vorba despre torturi sau despre to'rturi? O tortura din partea ta si-ar dori mai multi de p'aci.