| CriminalăÎnSerie a întrebat:

Crezi ca pingunii au genunchi?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Iuuuhuuuu. Imi plac pinguinii. ^_^

8 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, pinguinii au genunchi dar din cauza penajului foarte des nu sunt vizibili.

Sursa:
https://iulia2020.wordpress.com/2011/01/13/curiozitati/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar oare au labe? Sau talpite de rate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai forta pinguinii sa faca genuflexiuni. Nu se va intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred pinguini zboară în portocaliu când afară plouă.
Ieri un pinguin a dus un sef de trib din Africa sus folosind chimia din litera "U".
Pinguinul a ferecat un hârciog de pe șina de tren când a murit un om pe un arici care a fost lipit cu lipici de cei 7 pisici. Pinguinul a concentrat scorbura de pe veveriță până când aceasta a devenit crocantă și a copt-o cu dragoste într-o tavă unde mai era și o țigare și un magnet. Magnetul a încărcat electric țigarea care a ars scorbura de veveriță cu apa sfințită și hârciogul ăla a rupt cerul în două ca să nu mai plouă și pinguinul a primit genunchi și având avest genunchi a devenit capabil să folosească știința literei "U" pe continentul Africa Australiană și așa înghrțatele au fript ciorapi pe vaci în sticle.

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Salut! Uita-te pe site si iti vei da seama singura :

https://iulia2020.wordpress.com/2011/01/13/curiozitati/

Sper ca te-am ajutat! happy

| N1GHTMAR3 a răspuns (pentru N1GHTMAR3):

Nu stiu de ce nu poti sa dai clic pe site.Ca sa intrii pe el copiaza-l si acceseaza-l. =D

| N1GHTMAR3 a răspuns (pentru N1GHTMAR3):

Merge site-ul 100%.

| florin96ak47 a răspuns:

Mindblowing