| Geanin a întrebat:

Cu cine va ramane Leon ( din Violetta), cu Thomas sau Diego.

19 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Va ramane cu Shakira smug

| Geanin explică (pentru kar1GaNNN):

Nu fi ma pervers ma. Ca nu e dala.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Geanin):

E foarte smecher ala, nu m-as baza pe el nici o secunda, e Botezatu 2 ma!

| Geanin explică (pentru kar1GaNNN):

Asi fi vrut si eu sa fiu ca el dar sunt mulierofil. Ciudat avand in vedere ca doar sunt un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâne gravid?
Băh perversule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leon va ramane cu mana lui dreapta si Thomas va ramane cu Diego.

| Lαrisα a răspuns:

Nu stiu.
P.S. Vezi ca a inceput Violetta. rolling on the floor)) Sa nu-l ratezi.

| Geanin explică (pentru Lαrisα):

Vrei sa pari cool ca nu te uiti, si de unde naiba sti tu la ce ora e?

| Lαrisα a răspuns (pentru Geanin):

Pentru ca ma uitam pe disney channel... pana sa inceapa. Am vazut si eu cateva episoade (mai mult din greseala) si chiar NU imi place. laughing Mai mult imi place Adventure time. big grin

| AtsukoKure a răspuns:

Cu Wetfire.
Are un crush secret fata de ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Bă ce?
Eu sunt luată de ăia din 1D sad

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

One Fucktation?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Yeah, sure.
Şi îmi vine să îi înşel cu JB sad

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

Justin Gayber?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Http://www.tabaccoshop.ro/......_46172.jpg

Ăsta.

| Borcanelul a răspuns:

Nu stiu cu cine, dar cu siguranta va ramane gay.

| Geanin explică (pentru Borcanelul):

Borcanule te rog zi-mi ce inseamna gay? Asa i-am zis lu' tanti de la paine si i-a placut. Ce inseamna e de bine? :I

| alinaalinutzapwp a răspuns:

Diegohappy