| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai de gand sa ma faci sa te iubesc?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Nu o faci deja?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pot împărți ultimul pătrățel de ciocolată cu tine.
*chiar am zis asta?*

| Pricked a răspuns:

Cealaltă alternativă-i moartea.

| Ashadow a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ma iubesti tu pe mine.Pot fi eu partea dominanta in aceasta relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E suficient să-mi auzi vocea.
Sunt în Voda, iubire smug

| AtsukoKure a răspuns:

Cu Darude-Sand... *intra in camera ceva*
*ma ridic sa vad ce este* Iar atunci am vazut o creatura oribila, fioroasa care statea pe doua picioare. Cu un atac sprinten venit parca de nicaieri m-a pus la pamant. Iar atunci mi-am dat seama ce se intampla, era Turbox. Ma iubea in felul lui.
Sfarsit.

| pufuletziii a răspuns:

Cu talent smug

| aveam14ani a răspuns:

Iti iau un castel pe care sa scrie '' TURBOX MAFEOTUL GAGIKAR '' plin de bemveuri si mertane, gagici, rate, inconjurat de un gard eelctric si dotat cu boxe de untima generatie unde sa cante non stop ''mare mare mare shukarime'' de fratelo salam.
mai vrei?
pe cat negociem? stai calm, i don't need love. daca stii la ce ma refer. smug

Răspuns utilizator avertizat
| Wukii a răspuns:

Așa bine