| K1ndeR10 a întrebat:

Cum pot convinge emisiunea "Visuri la cheie" sa-mi faca si mie o casa?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai facem case, s-o dat dracu emisiunea datorită raiting-ului scăzut.
N-avem bani. Caută alți fraieri.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

thinking Ce idee genială, fain, avem nevoie de un nou prezentator că am concediat pe @sărmaluțapicantă, era prea deprimată.
Cu talentul tău de ...de ..de... arăți bestial love struck love struck

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Mno...așteaptă-te la asta doar :
https://www.youtube.com/watch?v=Ufajimu9RUk

Răspuns utilizator avertizat
| L1feDRAIN a răspuns:

Iti fac eu una gratis:
| http://imgur.com/c7pUDSJ |

Sa fii fericit. :*

Răspuns utilizator avertizat
| MarianaNiculescu a răspuns:

Depinede..Doar daca esti mai necajit iti face.Dar daca vrei sa-ti faca o casa. Intra pe www.visurilacheie.ro si iti faci cont. Sper ca te-am ajutat :D