| yoni a întrebat:

Cum pot sa imi fac propriul meu chat?

55 răspunsuri:
| cretudancelife a răspuns:

Foarte simplu depinde unde vrei prin doar cateva clickuri big grin

| gynycola a răspuns:

hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa pui niste scripturi e greu nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie multe lucruri eu am deja 7 chat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici: http://xat.com/web_gear/chat/creategroup.php! Aici poti sa iti faci chat foarte usor! http://xat.com/web_gear/chat/creategroup.php

| djluiz a răspuns:

Yoni da-mi tu add la id d33jay_luiz si am sa te invat cum sa iti faci propriul chat.Eu caut un web programator unde sa introduc chat-ul meu, dar vad ca aici nu am gasit si din intamplare am dat de intrebarea ta.Deci...ramane sa imi dai add! Numai bine tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa simplu, cauta-ma pe www.slay.ro pentru mai multe detalii.sunt Neo, prop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum sa-ti faci un chat si este foarte simplu. Intri pe www.xat.com si acolo gasesti cum sa-ti faci;)

| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a răspuns:

Stiu eu. daca vreti va fac eu idul meo este deeascumpica2009

| alexandru_4268 a răspuns:

Yoni intri pe www.xat.com si dai make a chat group si completezi alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iei scriptul de la chat si pui la editati Html straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa cauti be google e cea mai sigura solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xat.coM! zic Eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la un chat si scrie acolo obtineti un xat box faci click acolo si comppletezi acolo poorma primesti un e-mail faci click la e-mail si scrie acolo chatul apoi dai la edit si scrii parola la paswword mai multe detalii la http://xat.com/ralucaa scrii la google xat.com/ralucaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti fac id : adelindinamo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc de tot ca miai spus sa intru pe www.xat.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati faci poze si sa le rimiti. eu asa mi-am facut si a mers. Odata chiar am facut sx pe chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu doar p www.xat.com/RadioFunHouse2010 eu am chat ici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah baieti eu stiu ca pe www.xat.com ca pe asta vreau sa-mi fac si eu dar nu stiu daca ee gratis rasp sh mie cum ee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar poti intreba si la ale xaturi ca poate aia stiu

| catincutz a răspuns:

Dai clik aici http://xat.com/ apoi te duci jos te tot la groups prima chestie e make an chat group dai clik acolo completezi datele afirmi ca ai 14 ani si gata o sa primesti un e-mail... sper ca ti-am fost de ajutor pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intra pe : http://xat.com/web_gear/chat/creategroup.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoni cum imi fac si eu propriul meu chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yony acceseaza id remimatei si primesti rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intri tu pe www.camirc.com ca e mai fain;)...video si microfon:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PE www.xat.com;)

| gabytzamafiotu a răspuns:

Ia id meu va fac io gabytzamafiotu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti instructiuni pas cu pas: http://www.poogo.ro/chat-online-cum-imi-pot-face-propriul-chat-online/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor intra pe http://www.xat.com/web_gear/chat/creategroup.php si aicia iti arata tot ce trebuie sa faci;););)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot
face chat