| yoni a întrebat:

Cum pot sa imi fac propriul meu chat?

55 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa-ti faci un site pe www.ucoz.ro si dupa sa adaugi acolo, pe site-ul nou creat Modulul de Mini-Chat.

| SDana a răspuns:

Uite am gasit aici ceva carte poate fi util si nu este xat, astept fundita :P
http://www.radioclick.ro/cum-sa-faci-chat-propriu/

| SDana a răspuns:

Intra pe www.romaniachat.eu si intreaba de Caesar, el te va ajuta

| gynycola a răspuns:

hee hee

| a1234509876 a răspuns:

Altceva in afara de xat nu stiti?

| uMarian_1968 a răspuns:

Te pot ajuta eu trimite un email la adresa office@evrt-about.info in care sa specifici ca vrei un chat;). Nu te costa absolut nimic.

Demo: http://www. evrt-about.info/chat

| yonutzulvl a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un domeniu il poti face gratis sau platit fiindca esti incepatoare iti recomand unul gratis.iti trebuie un script pentru chat(si chatul xat e doar pentru siteuri web)...u cred ca vrei un chat cu forum...iti trebuie si programul filezila pentru a putea urca scriptu dar e foarte greu iti recomand sa iei legatura cu neo de pe slay.ro e foarte de treaba si te ajuta.el poate sa explice mai mult

| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a răspuns:

Stiu eu. daca vreti va fac eu idul meo este deeascumpica2009

| anonim_5982 a răspuns:

Va fac eu ce vreti imi dati days sau xats si va fac va pun si radio id meu alexandrugabriel88

| anonim_5982 a răspuns:

Va fac eu ce vreti site-uri cu jocuri chaturi imi cunparati days si va fac id meu mihaiconstantin48

| alexandru_4268 a răspuns:

Yoni intri pe www.xat.com si dai make a chat group si completezi alea

| Jmekerul_Paul_1997 a răspuns:

Yoni ati dau id meu si ati arat cum sa faci un chat big grin bine?

| Naiman_Ionel_1978 a răspuns:

Buna

| djzetlivemix a răspuns:

La mayl sapui fara www. k nu o sa iti trimita...codu de activare

| adryan1994danyela a răspuns:

Ufffffffffffff

| gabytzamafiotu a răspuns:

Ia id meu va fac io gabytzamafiotu

| seby_8516 a răspuns:

Foarte simplu care doreste sa-i fac un chat dotat cu scripturi powers si radio si sait sa-i fac un chat cu tot cei trebuie sama contacteze la idu asta seby.pruteanu@yahoo.com

| BaldovinescuMihaiFlorin a răspuns:

Vreau sa am propriul meu chat virtual ca de exemplu cum e fantezia.com

| djluiz a răspuns:

Yoni da-mi tu add la id d33jay_luiz si am sa te invat cum sa iti faci propriul chat.Eu caut un web programator unde sa introduc chat-ul meu, dar vad ca aici nu am gasit si din intamplare am dat de intrebarea ta.Deci...ramane sa imi dai add! Numai bine tuturor!

| catincutz a răspuns:

Dai clik aici http://xat.com/ apoi te duci jos te tot la groups prima chestie e make an chat group dai clik acolo completezi datele afirmi ca ai 14 ani si gata o sa primesti un e-mail... sper ca ti-am fost de ajutor pa

| Yo_Vergy_1986 a răspuns:

Cum pot sa-mi fac un chat?

| Florin-Adrian_Laiu_1984 a răspuns:

Vreau sami fc id