| KillMePlease a întrebat:

Daca ai fi nevoit/a sa pleci pe o insula pustie pentru siguranta ta, care ar fi singurul/singura obiect/fiinta pe care l-ai lua/ai lua.o cu tine?

13 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu as pleca de aici de unde sunt si pentru siguranta mea, mai bine as ramane singur.

| KillMePlease explică (pentru MskDesign):

Mai bine.
laughing

| MskDesign a răspuns (pentru KillMePlease):

Bineinteles,ca doar nu as fi prost sa ma iau dupa rugamintile tale!

| KillMePlease explică (pentru MskDesign):

Okay.
Am inteles ca n-ai treaba, okay.
Daca ai chef de cearta nu te mai obosi sa dai un raspuns intrebarilor mele. Sunt destule intrebari puse de alti useri la care sa raspunzi linistit. Distractie placuta!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu aș lua pe nimeni, altfel nu ar mai fi insula pustie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni...de cate ori mai puneti intrebarea asta? Ia spune Sweety, pe cine iau? Pe Ana sau pe Freaak?

Răspuns utilizator avertizat
| GhostRider02 a răspuns:

Casa laughing)

| Pichaciu a răspuns:

Nu stiu...o sa iau telefonul ca daca am nevoie de ceva sun la olx.Simplu si rapid.hee hee