| GrigoreVarlam a întrebat:

Dacă am să mă mănânc pe mine, oare am să devin de doua ori mai mare sau am sa dispar complet?

11 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

În primul rând mori...

Răspuns utilizator avertizat
| Vlach a răspuns:

Datorita paradoxului spatio-temporal, daca te mananci singur(daca ar fi posibil)in intestinele tale vor intra prorpiile intestine in care vor fi alte intestine astfel vei avea intestine infinite si vei putea manca cata pizza vrei *pam pararam pam, pam pam!*

| CaSiHai a răspuns:

Da chiar asta o sa faci nu o sa dispari ci o sa explodezi in bucatele cum este bobul de orez

| anonymus4106 a răspuns:

Este simplu! Probabilitatea cuantica subatomica demonstrează ca acesta nu este decât un paradox care poate fi rezolvat prin descompunerea particulelor ce realizeaza producerea mai multor atomi. Asta se întâmpla daca te mănânci.

| TruewordxD a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea asta..scoate-ti doua coaste si te poti manca complet. D:

| GrigoreVarlam explică (pentru TruewordxD):

Buna asta! laughing

Nu ştiam că a mai fost întrebarea! big grin

| TruewordxD a răspuns (pentru GrigoreVarlam):

Eh se mai intampla.

| VeldroN94 a răspuns:

Aleg varianta a 3-a!

λουκάνικο σε ένa ρaβδί