| milkie a întrebat:

Daca ati putea sa aveti o super putere, ce putere ar fi? De ce?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să mă pot teleporta când și unde vreau.

| єχcєєℓ a răspuns:

Zborul.Ca sa imi pun o fusta si ea sa imi fluture in vant :X

| R0R0 a răspuns:

Sa fiu ivizibila cand vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fiu vampir. Se pune? Nu? Nu? Ok, atunci ma multumesc cu cititul gandurilor.

| milkie explică (pentru anonim_4396):

Pai,nu stiu ce sa zic de chestia cu vampirul.
Inainte, vampirii beau sangele femeilor virgine.
Acum vampirii mor de sete.
Deci, nu te sfatuiesc sa devi vampir. laughing

| Lαrisα a răspuns:

Superputerea sa am toate superputerile. laughing (Zborul, citirea gandurilor, teleportarea, invizibilitatea, superviteza etc.)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Mi-ai furat raspunsul!
Ai uitat de oprirea timpului, transparenta, calatoria in timp si de puterea de a sterge amintiri.winking

| milkie explică (pentru Lαrisα):

Asta da raspuns original! laughing

| Fernando9Torres a răspuns:

Invizibilitatea,de ce? pai poti face orice, daca nu te vede nimeni, cateva exemple:
-Poti face pe ursu, stiti voi ce face ursul(http://youtu.be/u4HtpaXp7Qw)
-Poti intra in magazine si sa iti ""cumperi tot ce vrei"
-Poti asculta ce parere au altii despre anumite lucruri
-Poti merge la oameni acasa fara sa te vada
-Si lista poate continua...

| SabinaQueen a răspuns:

Sa zbor ca sa pot sa merg unde vreau cand vreau, adica sa am parte de libertate.

| AtsukoKure a răspuns:

Sa citesc ganduri, ca sa aflu daca o tipa ma place si ca sa stiu ce parere au oameni despre mine.

| Weedier a răspuns:

Să mă teleportez.
De ce? Nu ştiu.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Sa am de fiecare data oase de ciocolata la mine. Si sa nu ma murdaresc niciodata pe blanita.

Răspuns utilizator avertizat
| FrateleAndrei a răspuns:

Să pot zbura.

| Osirius a răspuns:

Mutatia lui Wolverine, regenerarea corpului pentru a trai vesnic.

| Liviu a răspuns (pentru Osirius):

Documenteaza-te, doar i sa incetinit putin inaintea in varsta, el la fel cum ai spus si tu se regenereaza nu intinereste.Chit ca are 80 de ani, va arata ca unu de 60 ( sa zicem) Doar se regenereaza daca se raneste big grin

| Osirius a răspuns (pentru Liviu):

Daca te-ai fi uitat la X-men Origins, ai fi vazut ca actiunea se petrece in 1845 cand Wolverine avea cativa ani (deducem ca acum are peste 170 de ani), iar in filmul de anul trecut, The Wolverine, chiar el spune ca este un blestem ca este nemuritor, mosul ala incearcand sa-i ia puterea de regenerare ca sa traiasca el vesnic happy

| Liviu a răspuns (pentru Osirius):

Uhm,l-am vazut, filmele nu prea au legatura unu cu altu, din ce am obs (vb de logan) e cam aiurea happy Din ce stiam eu si din filme, el nu are cum sa fie nemuritor, in unele filme i se spune " ai mai imbatranit"

| ℓανιηια a răspuns:

Sa am puterea sa mor cand vreau eu si sa ma trezesc la viata

| milkie explică (pentru ℓανιηια):

..De ce?

| ℓανιηια a răspuns (pentru milkie):

Sa-mi vad rudele moarte pe care nu le-am intalnit niciodata in viata reala.

| milkie explică (pentru ℓανιηια):

Aww.Eu nu mi-am intalnit niciodata bunicii.Cel din partea mamei a lasat-o pe bunica dupa ce ea a devenit insarcinata, iar cel din partea tatalui a murit inainte sa ma nasc eu. :'(

| ℓανιηια a răspuns (pentru milkie):

Si la mine au murit bunicii din partea tatalui inainte sa ma nasc eu si din partea mamei toti au murit inainte sa ma nasc eu.

| Bogdanel97 a răspuns:

Sa pot sa vad prin pereti, prin obiecte si prin diferite lucruri.

| pepsi99 a răspuns:

Sa fac proști să dispară.

| Anonimmi a răspuns:

Ursu turbat laughing

| niceGirl7889 a răspuns:

Sa citesc gindurile, de ce? pentru ca mereu mi-a fost interesant ce parere au de fapt oamenii despre mine))

| milkie explică (pentru niceGirl7889):

Eu as alege-o pe asta ca sa copiez mai usor la teste dar si varianta ta e buna. laughing