| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca eu acum sunt plictisit si nu sunt binedispus oamenii care imi vor citi intrebarile pe TPU vor simti si ei o stare de plictiseala si nu vor fi binedispusi cand imi vor citi intrebarile? Daca eu as fi indragostit si as pune atunci intrebari pe TPU, oamenii care imi vor citi intrebarile pe TPU vor simti o stare de dragoste? Si sa nu intelegeti gresit, eu pun intrebari pe TPU pentru ca am nevoie de raspunsurile voastre si nu pentru ca ma plictisesc.Sincer, astazi am fost plictisit si nu am fost binedispus, te-au plictisit intrebarile mele de astazi?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te cautati de munca sa numai fi plictisit

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Haaaaaaaaaaaaaaa ce glume ai in program man

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Haaaaaaaaaa man esti puturos fara suparare

| Doub a răspuns:

DA!
dar e ok
aduci o pată de culoare pe site-ul ăsa, deci continuă day dreaming

| Mayhem666 a răspuns:

Daca tu ai o anumita stare, noi, cei care iti raspundem la intrebari, nu aveam neaparat aceeasi stare, spre exemplu, eu acum sunt foarte fericit, fara sa am un motiv, eu sunt fericit de fel.
Si nu, nu m-au plictisit intrebarile tale, nu numai cele de azi, mie imi plac in general intrebarile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de multe ori ascunzi in postarile tale mesaje subliminale.Eu mi.am dat seama si ma protejez.