| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca intr-o buna zi ai vedea un soarece cum iti rontaie pantofii cu nesimtire, ce ai face?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-as face si o salată.

| morena a răspuns:

As lua sandalele.

| RAY a răspuns:

Mas insura cu ea sa imi rontaie restul zilelor desigur daca e femela

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

L-as da vecinului.

| R0R0 a răspuns:

Un glonț cu pistolul meu șmecher.

| Florentina9210 a răspuns:

As lua pantoful si i-as trage una peste botic sa se invete minte ca data viitoare sa aleaga cu grija persoana!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

As lua o matura sau altcava si as da in el.

| blAster85 a răspuns:

L-as intreba ce vrea la deserthappy

| Vlach a răspuns:

Asi tipa si m-asi ascunde sub plapuma,sunt fricos rau,asi si dezinfecta casa probabil, dupa ce ar pleca, daca asi avea dezinfectant...Da'doar sa-mi rada el bonsai-i, ca, cred ca il pun intr-o barcuta si il trimit in larg!

| Vlach a răspuns:

Roada,scuze laughing

| justadream94 a răspuns:

Pui otrava de soareci.

| CLCQ a răspuns:

Depinde care pantofi, aia mai vechi probabil l-ar dobori instantaneu :-)

| ʎpooɯ a răspuns:

As da cu tocul pantofii pe capacel tongue