| AlexAndrei96 a întrebat:

Daca l-am gasit pe Mos Craciun in frigider si am luat fursecurile, se supara? Cat e viteza maxima cu trocaderul in faianta? Daca am parchet, ferma de purici? Am un telefon cu care am filmat pestii cand se imperecheau cu ciupercile. ILLUMINATII este analfabeti? Eminem e fanul meu? Daca tata are 3 ani si eu 13 care e mai mijlociu?

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Nu se bucura.
2.cu incetinitoru
3. ferma de cartite
4.eu am un telefon cu care am filmat ratele cand se imperecheau cu bursucii.
5.este este
6.este ferma ta de purici
7. bunica

16 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Si eu am 13 ani big hug
Si tu te uiti la ben 10? :X

| AlexAndrei96 explică (pentru LoveSleep):

Da big grin De la 17 ani :3

| zurick a răspuns:

Nu pot să-ți răspund că mă doare făina de la mijloc.

| AlexAndrei96 explică (pentru zurick):

big grin Sper sa-ti curete painea.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Raspunsurile sunt:
Da la pagina cu raspunsuri.
Raspunsurile sunt la pagina 367. La pagina 367 spune ca trebuie sa dai pagina pa 368. Dar pagina 368 lipseste! A rupt-o fratele tau si ti-a pus-o in sandwich. Asa ca trebuie sa te duci la prietenul tau care are si el cartea. Dar el nu este acasa asa ca intri pe geam si ii rascolesti biblioteca. Apoi te plictisesti si iti dai seama ca nu vrei sa stii raspunsurile, dar totusi pui o intrebare pe TPU si un tampit "dragosbogdan001" isi bate joc de tine. Dar nu ai ce ii face asa ca stergi intrebarea ca sa scapi te el. Apoi inchizi calculatorul si te uiti la telovizor. Dar apoi te gandesti ca eu am spus ca te vei uita la televizor si asa ca nu mai vrei sa te uiti la televizor. Asa ca te vei culca. Noapte buna.

| AlexAndrei96 explică (pentru dragosbogdan001):

Extraordinar! S-a adeverit, nu pot sa cred! Esti Santa Klaus?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Nu, eu sunt doar tampitul "dragosobgdan001", nu ma confunda cu mos Craciun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yey-yoow, trebuie sa ai o logica de fier ca sa răspunzi la întrebarea asta. Sa mă gândesc...

| AlexAndrei96 explică (pentru anonim_4396):

O să-ți pun una mai simplă. Deci... dacă mama m-a scăpat în deget la înmormântarea unchiului câinelui prietenei mele, înseamnă că sunt Moș Crăciun? Klaus Iohannis e suparat pe mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Aaaaaaaaa... Probabil Iohanis e supărat ca a murit unchiul câinelui prietenei tale, si de aceea te-a scăpat mama ta. Da, nu mă lua cu chestii d'astea, ca sunt paralel. big grin

| AlexAndrei96 explică (pentru anonim_4396):

Și sunt Moș Crăciun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Din pacete, esti zana maseluta...imi pare sorry.winking

| AlexAndrei96 explică (pentru anonim_4396):

crying(( Deci tot timpul ăsta am trăit într-o minciună?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Da...eu am fost cel care ti-a deschis ochii. Eu! big grin

| Ghknn a răspuns:

Ce întrebări inteligente big grin

| AlexAndrei96 explică (pentru Ghknn):

Trivia/Amuzamente...Dăhhhh....GENIUS!