| Geanin a întrebat:

Dap!
Karima mi-a dar ignore, pentru ca nu am crezut-o ca e din California si ca parintii ei sunt gay...

Ma rog...

Voi o credeti?

Ori e adevarat ori incearca sa para credibila si are o imaginatie bogata...

P.S. Scoate-ma de la ignore!

22 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Da, eu o cred.thinking

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Ce asa amuzant? Chiar nu inteleg, nu prea am avut tangenta cu tipa asta, deci nu stu nimic despre ea. Ma face si pe mine cineva sa inteleg despre ce e vorba?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Este amuzant cum va dati toti ignore intre voi...rezolvati problema, nu suntem la gradinita sau pe LOL ca sa dam ignore tuturor.
Si Dogu parca si-a luat tot asa ignore ca si tine, de aceea e amuzant.Curand toti o sa ne ignoram reciproc si o sa fim singuri la T/A... crying

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Daca te linisteste, i-am dat ignore si lui Killy!

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Este treaba ta, tu stii ce ti-a facut...nu ma bag.

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Arunca de la geamuri, ce sa faca!
Eu fac prestatie, sunt pus de primar.Dar tot arunca gunoiu pe geam...

| KamaSutra a răspuns:

Chiar e adevarat straight face

| Geanin explică (pentru KamaSutra):

LOL! O cunosti in realitate?

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

Aaa,nu dar i-am auzit povestea big grin

| SergiuBoss11 a răspuns:

De ce nu crezi?laughingAici, la conacul meu din California ii vad mereu pe parintii ei trecand si tinandu-se de mana.
Este adoptata.Ei voiau sa adopte un baiat, dar statul a zis ca e mai bine sa le dea o fetitalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati necredinciosi pe pământ.

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Intoarce-ti capul spre Mecca inca ai timp sa te mantuiesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Eu? Pai?

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vrei sa ajungi in gradina lui Allah unde curge lapte miere si sucuri racoritoare. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Nu. Eu sunt satanista baaaaaa.

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu dar daca omori destui infideli poti sta cu chirie la allah in hotel. suna buna afacerea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Eu nu dorm. Casa mea e oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cum să nu, ea mă vizitează mai tot timpul la vila mea din Ibiza.

| L1feDRAIN a răspuns:

Eu o cred.

| DonaldTrump a răspuns:

Eu o vad mereu din bunkarul meu din Hawaii. laughing acum serios nici eu nu cred "povestea" ei...