| Kyılε a întrebat:

De azi înainte, oficial mi-am reînceput activitatea mea pe TPU.ro!
Mai intram din când în când, în ultima perioadă, însă nu aveam inițiativa să răspund la întrebări. Dar m-am plictisit doar să fiu cu prezența pe acest site și să nu mă remarc prin răspunsuri, așa că, cum am spus, de azi înainte îmi reîncep activitatea pe TPU!
Bine v-am regăsit! Ce ați făcut în ultima lună? O, și pentru cine nu mă cunoaște, sunt un vechi user al acestei categorii în special. Dacă ajungeți să mă cunoașteți, vă veți face singuri o părere despre mine. happy

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tu ești Darker than black! Baftă.

| RainmakerX a răspuns:

Deci a revenit Kyle happy

Ma bucur ca ai revenit. Pacat ca a inceput scoala...cei mai multi utilizatori au disparut...

Te stiu de cand ai intrat prima data. Nu mai pune la suflet toate lucrurile care ti se spun de toate persoanele necunoscute, mai ales de cele din categoria T/A.

A fost doar un sfat. Sper ca nu te-ai suparat!

| Kyılε explică (pentru RainmakerX):

M-am conformat vieții și deci nu mai sunt Kyile de demult să mă revolt din cauza unor ignoranți penibili, așa că nu am de ce să mă supăr pe tine pentru sfatul util ce mi l-ai dat. Bine te-am regăsit!

| RainmakerX a răspuns (pentru Kyılε):

Bine ai revenit ^w^

| R0R0 a răspuns:

Hello! happy

| LePotato a răspuns:

Salut

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Salut si tie, si vorba multa e foarte folositoare numai din cauza ca e foarte folositoare aievea si in fine si chiar asa este in lume da e buna.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Ceva e in neregula cu raspunsul tau...da' poate doar mi se pare.

| Croampa a răspuns:

Ceau Kyile, ce faci?

| Kyılε explică (pentru Croampa):

Destul de bine, tu?

| Croampa a răspuns (pentru Kyılε):

Ascult muzica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut colega!
Mă bucur că ai revenit ^-^ ✌
Noi, păi noi ca de obicei am răspuns la întrebări ...nimic special.

| Kyılε explică:

Dacă spui tu... happy

Răspuns utilizator avertizat
| Stormtrooper a răspuns:

Prima data cand te vad si deja mi-am facut o parere buna despre tine. Bine ai revenit!

| Kyılε explică (pentru Stormtrooper):

Dacă spui tu. ^_^ Bine v-am regăsit!