| PedoBarbie a întrebat:

De ce au câinii covrigi în coadă?

38 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu este decit o simpla iluzie. De fapt covrigii au ciini la git.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ma amuza ca te-am vazut sa zici la o alta intrebare de genul " pai lasa ca pedobarbie scrie intrebari de genul mai mereu" dar si tu raspunzi mereu laughing. pui paie pe foc

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da. Uneori sint prea funny raspunsurile care imi dau prin cap. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pun paie pe foc yow
Pun paie pe foc,
Daca nu-i de-ajuns, îl pun si pe Pinoqo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai incercat sa fii amuzant, se potriveste zicala aia " ai falit mizerabil" laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa fiu amuzant? Adică nu sunt amuzant? Gata, mă omor, nu mai are rost sa trăiesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Good luck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fără sustinere emotionala...nimic? Doar succes...
Mă simt devastat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i problema mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi mă, tu m-ai făcut cumva băiat? Haloo! Ce oameni exista pe pământul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

raised eyebrows sa stii ca nu am bolul magic cu mine sa iti ghicesc genul. cred ca Doub mi l-a furat, firar sa fie straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da... Ea ti l-a furat. Haha, da, exact "Doub"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nici nu stii cum arata asa ca shhh. plus, tu zici de mine ca ti-am gresit genul, dar tu ce scuza penbila ai ca ai facut-o? ai spus "Mă simt devastat", eu macar am scuza ca nu stiu, dar tu ce scuza ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu... Incercam sa mă prefac iar ca-s băiat. ASA, de dragul vremurilor. Ce vremuri...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hemafrodito

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha..." Amuzant". Pai, prin faptul ca pot juca rolul de băiat, mă face mai speciala. Gay ce esti.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceeee? Cum ti-ai dat seama?straight facestraight facestraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac "fetili" mai hemafrodito

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Am altul de rezerva. nu va duce capul rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Endurica prost... Daca-mi mai zici asa, o sa te chinui toata viată. In lagăr te închid.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inghete lada frigorifica ca( scuza-mi cacofonia) mai ai unul. De unde faci rost de ele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai hema ( pot sa iti zic asa? hmm, de ce te intreb oare, ca oricum nu imi pasa daca te deranjeaza, mda laughing ) am trecut eu prin mai rele. aia e vacanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Secret de stat. nici extraterestii nu au asa nivel inalt de securtate.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi faci si mie rost de unul?
Iti dau ciocolata! ^_^
Hai ca e o super oferta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*viata* scuz.
Auzi, îmi cer scuze...Doamnee. Ha.
Enduțu, vezi ca te joci cu focul. Treaba ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ce fel de ciocolata?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De care vrei.smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, si tu credeai ca te iau in serios? daca ziceai lava, mai ziceam, dar asa. hai ca poti mai bine, am pretentii. cica

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca te bag intr-un borcan cu scorpioni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare branza. m-am trezit odata cu unul in pat cand am dormit pe balcon laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Că cornu s-o terminat. smug

| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca sunt multi fraieri in lume

| AirănMeidăn a răspuns:

Pentru ca, covrigii au gaura
Doamne cat de amuzanta sunt

Răspuns utilizator avertizat
| PorumbRodica1965 a răspuns:

Stii ca se foloseste proverbul,, S-a dus in strainatate, ca sa-i fie mai bine, ca acolo sunt caini cu covrigii. dar stii care caini isi incovrigesc coada, care sunt sanatosi, ca cei bolnavi nu au covrig.happy happy

| AndyPeScurt a răspuns:

Balastru la litru

| ღβأβأ a răspuns:

Ca sa se mire prostii.

| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Ii tin in coada ca atunci cand le e foame mananca cate unu