HepHap
| HepHap a întrebat:

De ce au mai creat masonii virusul gripei porcine in incercarea de a instaura Noua Ordine Mondiala daca mayasii si Nostradamus au scris ca in 2012 oricum va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie siguri ca va veni acel sfarsit. laughing

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai e clar! Vor sa crapam cat mai multi inainte de 2012, ca sa-i falimenteze pe antreprenorii de pompe funebre!
S-au inmultit ca ciupercile dupa ploaie. Au si sloganuri "inspirate".
Eu locuiesc langa un spital de urgenta, vis-a-vis de care a rasarit o baraca de pompe funebre cu sloganul:

Va tineti bine?

Stati jos?

Ok...va spun:

"Noi ducem mortu' cu tot confortu' ".

Daca nu ma credeti, va stau la dispozitie cu poza.

| hândel a răspuns:

"Noi ducem mortu' cu tot confortu' " rolling on the floor E hazliu, insa m-as simti jignit sa se adreseze rudei decedata folosind acest cuvant morbid: "mort", parca suna prea prea insensibil, ca si cum n-au pic de respect pentru. decedatul pe care-l iau si la misto. Adica, este o afacere pentru. ei, dar pentru. rudele indurerate nu este, si ar trebui sa aiba putina compasiune fata de ei. Eu unul n-as apela la serviciile lor. sad

| pepe a răspuns:

Eşti sigur că masonii au creat virusul gripei porcine?
Poate că şi Nostradamus a greşit cu câţiva ani, sfîrşitul lumii mai poate aştepta.

| Irina a răspuns:

Din cate am citit virusul a fost creat intr-un laborator din 2 tulpini de gripa porcina, 2 tulpini de gripa umana si una de gripa aviara.

| Eron a răspuns:

Ei bine...ar trebui sa te mai documentezi. 2012 a cazut:http://afla-si-tu.do.am/......1-02-33.In al doilea rand, ce stii despre Noua Ordine Mondiala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostradamus scria in catrene asa ca sfarsitul lumii poate insemna multe lucruri, ca si in biblie, nu stiu daca este mentionat vreun an in manuscrisele lui, din cate stiu, nu, gripa porcina nu este a masonilor cu certitudine.

| camellia a răspuns:

Cu certitudine gripa porcina a fost creata de masoni.scopul: diminuarea drastica a numarului populatiei globale. nu pot face fata a 6 miliarde de oameni. Cu cat sunt mai putini cu atat mai bine. Pe pamant vor ramane numai "cei alesi", cei cu putere spirituala foarte marelaughing