| LovelyEyes a întrebat:

De ce câteodată mă gândesc la tipul pe care îl plac într-un mod mai ciudat? (de ex. odată m-am gândit că cineva i-a înfipt o sabie în stomac)

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Eu mi-am imaginat cum îl epilează Gina Pistol pe spate cu flegme de curcan.

| LoveSleep a răspuns:

Nu mai zi de noi doi

| Ashadow a răspuns:

Lol idk se intampla right gen si eu o vad cu vanatai si urme de sfoara pe ea lmao xDxD nu stiu care-i faza

| TiberiuFasole a răspuns:

Pentru ca, tu crezi ca ai ochi, dar ai doar inima. Nu sti ca nu ai ochi, deci iti imaginezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk
Eu mă gândesc cum arată când face duş
Ah ce privelişte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeşte sadism egocentric obsesiv-compulsiv.

| ShinyThing a răspuns:

IDK se întâmplă right?