| anonim_4396 a întrebat:

De ce e asa de plictisitor azi pe TPU?laughing

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Nu pe TPU e plictiseala, plictiseala e in aer laughing
Si eu ma plictisesc tongue

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa sti ca si mie mi se pare cam la felsad Probabil pentru ca ieri a fost 1 Mai si azi oamenii se odihnescbig grin

| selef a răspuns:

E numai o impresie.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Gandeste-te si tu. ieri a fost 1 Mai - azi e sambata... Vremea e frumoasa si deci nu prea mai sta lumea pe acasa sa raspunda la intrebari... Oricum mai bine sa stai afara ca si asa n-o facem destul de des.

| andi a răspuns:

Aparentele inseala, nu e plictiseala deloc aiciwinking

| Wtf9000 a răspuns:

Pentru ca lumea pune intrebari de genul asta.

| Ben. a răspuns:

Lumea doarme dupa cheful monstruos de azinoapte. or sa apara peste vreo 2-3 ore si dc nimeresc tastele, incet -incet o sa se animeze situatia.

| Krina a răspuns:

Si pentru mine e plictisitor, insa cred ca mi se trage de la faptul ca lucrez. Din pacate stau la serviciu pana la 6, serverul bancii a picat, deci nu pot sa lucrez nimic, nici acasa nu am voie sa plec si abia reusesc sa raman conectata pe wireless.
Vaai, ce mult am scris!
Se vede ca ma plictisesc tongue

| Mo a răspuns:

Poate ca ieri a fost 1 mai, iar acum oamenii se refac dupa petrecerea monstruoasa de azi-noapte! Sau sunt plecati pe afara pentru ca a mai dat putin caldura... iar ei acum profita de vreme si nu mai stau sa raspunda la intrebarile de pe site!

pa-pa!

mlm
| mlm a răspuns:

Sint aceste zile libere care trebuie sa profitam de ele, mai ales ca vine si caldura si incepem sa ne gandim deja la concedii si la vacante.

| mioara a răspuns:

Pt ca se pun intrebari stupide

| ShaKuri a răspuns:

De la o vreme... eu personal.imi cam fac nervi cand intru pe TPU. tu macar te bucuri de plictiseala

| guralivul a răspuns:

Presiunea atmosferica.toti avem starea asta.am mai vb si cu altii la telef.si totlafel:nu aveau chef de nimic.statea in pat sau ceva asemanator.

| Kiddu a răspuns:

Poate pentru ca lipsesc membrii `vedeta` ai TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Minivacanța de 1 Mai.
Toată lumea este plecată la distracție.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil vremea urata care iti da pofta de somnlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia ghiceste.ai dreptul la 3 incercari.

| ioana_2072 a răspuns:

Animeaza tu TPU-ul...