| anonim_4396 a întrebat:

De ce prietenul meu cel mai bun e cel mai frumos si rau din oras? A) Pentru ca asa la facut mama lui. B) Pentru ca e prietenul meu. X) Cum sa-l dresez?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Fa tha, asculta-ma pe mine
daca asa l-a facut ma-sa, va ramane un bad boy pentru totdeauna
dar daca-i varianta b si tu ii permiti sa fie asa, eee, trebuie sa te impui, pune-i lesa, bate-l cu o curea (cu a lui, ca sa fie mai misto), da-i peste fundulet
inroseste-i funduletul
rupe-l in doua
da? da?

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

rolling on the floor. N-o sa-i placa asta! Devine si mai turbat...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Il legi, no problemo 8D

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Pentru asta o sa am nevoie de putin ajutor.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru asta sunt eu aici :v

11 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

N-ai cum sa ma dresezi

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Niciodata sa nu spui niciodata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A)Pentru că așa l-a făcut mama lui.
X) Electroșocuri, betterwinking

| Coma21 a răspuns:

Il ameninti ca te desparti de el happy, in mod miraculos va deveni catelus!

| anonim_4396 explică (pentru Coma21):

Mmm, nu i-ar "pica bine", dar de aici pana la catelus. Nu, poate un maidanez. happyce rupe lesalaughing

| Coma21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ignora-l, arata-i indiferenta, barbatii sunt slabi in materie de dragoste!

| anonim_4396 explică (pentru Coma21):

Cred ca ai vrut sa-mi raspunzi la cealalta intrebare pusa azi rolling on the floor