| tpucristian a întrebat:

De ce se intampla ceva cand undeva nu se intampla nimic dar altudeva se intampla ceva cand acel ceva nu este nimic de fapt... sunt confuz? este normal?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

"O întâmplare întâmplătoare s-a întâmplat din întâmplare pe strada'ntâmplării: tâmplarul s-a lovit cu tâmpla de tâmpla tâmplăresii."
Nu-i normal sa fii confuz cand esti normal!

| pisoias a răspuns:

Pentru ca fiindca deoarece.

| CuriousStuff a răspuns:

Pentru ca atunci cand ceva se intampla acolo, dincolo altceva nu se mai poate intampla din cauza a ceea ce s-a intamplat altundeva daca acel ceva nu este nimic de fapt. Nu trebuie sa fii confuz, e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic,un nimic care exista doar prin definitie, se poate intampla undeva, in timp ce intr.altundeva nu se intampla pentru ca de fapt prezenta nimicului face lucrurile sa se intample cand ele, practic, nu se intampla.E normal, stai linistit!

| L1feDRAIN a răspuns:

E normal sa fii confuz, cand e anormal sa fii confuz.

| DeeAnonym a răspuns:

Sa imi bag ***! M-ai pierdut la" ceva cand undeva"