| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce se tund majoritatea barbatilor? De ce nu-si lasa părul sa creasca mare si frumos?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vine caldura mann de asta plus ca e cool

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru că au trăit în mediul în care au văzut numai băieți cu părul scurt. Dacă trăiau în alt mediu în care toți băieți aveau păru mare cu siguranță și-ar fi lăsat și ei părul mare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca... sunt barbati.

| Ineys a răspuns:

E mai greu de intretinut.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Fiecare om isi lasa tunsoarea in felul in care ii reprezinta mai lung mai scurt mai ondulat mai turtit si fara volum(cum imi place mie) sau mai ridicat sau tepos fiecare dintre astea ii reprezinta pe diversi oameni si plus de astea ar fi mai greu de intretinut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să nu arate ca niște muieri.

| Vampiroiul a răspuns:

Ca sa nu fluieram dupa ei cand sunt cu spatele.Mi s-a intamplat sa ma uit dupa unul care avea parul lung fara sa stiu ca era un tip sad dar avea parul asa frumos incat am crezut ca e fata.(NO HOMO)

| Metan a răspuns:

Pentru ca ar arata ca naiba, nu exista pe lumea asta barbati mai urati decat cei cu plete.

| UzOm a răspuns (pentru Metan):

Atunci sa fie toti tunsi la 0!

| Metan a răspuns (pentru UzOm):

Nu am zis asta.
Doar sa nu-l aiba asa lung ca fetele, sa aiba o freza normala de baiat/barbat.

| MikaMitzy a răspuns:

Ca sa nu devina ca Rapunzel.

| dsansjkbhfuiw a răspuns:

Deoarece nu la toti barbati le sta si nu majoritatea din barbati sunt prea acupati sa il ingrijeasca cum il ingrijesc fetelebig grin