| Suck a întrebat:

De ce toti vreti poze cu ceilalti? Nu mai aveti material pentru labă/degețica?

47 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mie niciodată nu-mi ajunge laughing

| Suck explică (pentru LoveSleep):

Esti asa nesătul, vrei o poza cu mine?

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Nu vreau să-ți văd fața de troll laughing

| Suck explică (pentru LoveSleep):

Pai iti arat curu atuncilaughing))

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Bine punctat.
Da' totuși nu.

| KillMePlease a răspuns:

şi credeam că eu îs nebună...

| raMLesS a răspuns:

Te exciţi la poza cu vrajitoru' ăla de la Warcraft III Frozen Throne? happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu nu vreau poze cu voi, doar Daisuki vrea

| Mieeez666 a răspuns:

Ca sa stiu cum o sa arate omul care urmeaza sa moara.

| Mieeez666 a răspuns:

Cat despre laba si degetica, pornhub-ul si redtube-ul is pline, prietene. laughing

| Suck explică (pentru Mieeez666):

De alea m-am plictisit, le-am vazut pe toate.

| LaughingKarima a răspuns:

Care 'toti' tata? da cum adica? ia la el, auzi cum generalizeaza
http://imgur.com/r/funny/uysVqsV

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Taci ca si tu mi-ai cerut poza in costumul lui Adam.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Eu cred ca visai atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care "toti"? straight face

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pai majoritateahappy pe tine pisi nu te includ, maraie putin ca sa ma simt bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Https://www.youtube.com/watch?v=-5MJDtlvkzA, e bine asa, "pisi"? :)
Acum te simti mai bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce minti? mi-a zis mie o pasarica " ca tot le ceri poze lui dog si lui mad, nu ti-ar fi rusine straight face

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Cred ca pasarica aia era de țigancă nu-i place LIMBA pe care o vorbesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? surprise ( fara "poftim" straight face )
Eu? Dar tu ca imi tot cereai poze?
Bine ca te-am blocat whew!.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Nebuno te-ai ofticat ca nu iti cere si tie? rolling on the floor)))))))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) roaga-te tu la ziua cand o sa cer eu o poza cu cineva ca nici viata lui adam si eva nu ti-ar ajunge

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps. nu am ce sa vad la voi mai laughing daca aveati peste 20 de ani da, sa vad si eu forme ceva dar asa? niste slabanoage, nu mersi happy

ce sa mai zic de sataniste, sunt destule pe aici straight face

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Ba mi-a cerut si i-am dat. Are un altar iar in mijloc are poza mea, tit face ritulari ca sa ma indragostesc de ealaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu roaga-te ca pasarica aia sa fi spus adevarul straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Aha, de aia sta ea asa de mult pe la TA ca e moarta dupa tine, nu m-a dus capul thinking, explica multe laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pisi m-ai speriat, fa ceva sa treaca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem si forme big grin : https://cualexlagradinita.files.wordpress.com/......tricos.jpg

Ce sataniste? rolling on the floor
Copii de 13-14 ani care sunt "satanisti? rolling on the floor)
Ma lasi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, alea sunt singurele forme =rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Https://youtu.be/uMEwd7ODz-0?t=14

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Sincer sa fiu am zis la misto rolling on the floor, cine stie, poate chiar vrea fata sa va vadabatting eyelashes

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Nu vrea nimeni poze cu tine! Inca vrem sa mai vedem! tonguewinking Auzi la el... pisi, ca sa ma simt bine! rolling on the floor
Dar ce, ti s-a facut dor de Manuela de o pui pe biata fata sa-ti miaune! straight face

| Suck explică (pentru AgentBomboana007):

Nu ma face sa-ti dau un french kiss ca apoi vi toata ziua la usa mea cu oala cu sarmale.

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Sa te vad de ce esti in stare cu french-ul tau! rolling on the floor
Saruti tu chiar atat de bine de te lauzi atata? happy
Si cu oala de sarmale ma duc doar la sotul meu! (viitorul sot) rolling on the floor

| Suck explică (pentru AgentBomboana007):

Pai asta am zis si eu, la mine vilaughing dupa un french kiss esti gata, intri in lumea viselor.

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Nu cred ca o sa visez eu asa usor. laughing

Da tu esti sotul meu? o.O

| Suck explică (pentru Suck):

Pai asa se audelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curiozitate. Da tie nu-ti ceream poza. Am eu motivele mele.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Tu sa taci perverso, iti dau pe privat poza cu mine.

| aveam14ani a răspuns:

Nu, n-avem... :<
Daca imi dai o poza cu waffenSS, iti dau o bere smug

| Suck explică (pentru aveam14ani):

O bere si ma lasi sa te violez de 3 ori pe saptamana.

| aveam14ani a răspuns (pentru Suck):

D-dar.sad
kawaii nu e pregatita sa-si ia viol sad
UN BAX DE BERI si s-a facut big grinbig grinbig grin

| Suck explică (pentru aveam14ani):

Eu vreau sa te violez, ador ochii tai constipați, vreau sa-ti usurez problema.

| aveam14ani a răspuns (pentru Suck):

Halp O.O

| DonaldTrump a răspuns (pentru aveam14ani):

Nu e bai inveti sa fii pregatita.

| aveam14ani a răspuns (pentru DonaldTrump):

Oh, c'mon...
duude...
u so meaaan... sad