| Inferno a întrebat:

De la Religie vin, si chiar ma intrebam: (nu pot posta asta acolo)
Credeti ca Adminii acestui site ar trebui sa introduca, pe langa butonul "ignore", si butonul "Sanctificum", prin care fiecare utilizator sa isi poata sfinti intrebarea (Ceea ce ar face-o invizibila pentru atei sau useri cu alte convingeri religioase, diferite de cea crestina)?

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

De la religie?!straight face

Minunile chiar exista. Amin

| FemeiaPisică a răspuns:

Stai, de unde spuneai că ai venit?

Te rooog, îmi dai un autograf pe Biblie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moment epic in istoria T/A! Bine ai venit printre noi!
Legat de intrebare, da, cred ca ar trebui sa se introduca acest buton. Si ar trebui sa se introduca pe langa butonul de report, unul de exorcizare pentru intrebarile ateilor. Cum zicea cineva de la Religie ''V-a luat diavolul mintile''. Nu stiu daca PorumbRodica spunea asta sau Jardelin. Ba, ce va stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi, nu tu erai aia cu lista lucrurilor imposibile? thinking
Ai facut o vraja, ceva, asupra lor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu dar se cam adevereste totul. Endoryus si-a schimbat imaginea de la avatar, Inferno pune intrebari pe aici... poate dispar si incultii. day dreaming

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

surprise.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

sunt de 2 ani pe la categoria asta și de vreo 4 ani pe site-ul ăsta dar nu credeam că o să-l văd vreodată pe Inferno la t/a.
acum pot să mor fericit laughing
Semnat Turbox.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Turbox! Aww, mi-ai lipsit. Te-a suspendat cuplul malefic de lesbience?
Legat de Inferno, eu am ramas socata si cand l-am vazut pe la Conversatii. Bai, il barfim pe fata, ce nenorociti suntem!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-a suspendat nimeni, eu am vrut să îmi șterg cpntul ăla tâmpit. happy
Și eu am rămas odată foarte șocat când am văzut-o că mădă0611 răspunsese la o întrebare de la t/a. laughing))
Oricum, am mai avut din ăștia de la religie la t/a, prin 2013 errorfound și exile au stat vreo 2 luni pe aici, exile a venit pe atunci cu ideea să facem război între t/a și religie și mulți de pe aici mergeau pe la religie și făceau mișto de ăia de acolo. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, si eu care ma laudam ca am dat unui user provocarea sa puna intrebarea ''Va plac clatitele?'' la Religie. laughing Cred ca tipul a fost suspendat din cauza mea. Exilee parca era prieten bun cu Meidăn. A fost suspendata sa stii. Era inevitabil avand in vedere gif-urile de pe 4chan.
Ok, gata ca ne cearta Inferno ca facem chat la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna propunerea, insa cred ca ar trebui mai tare butonul "Anti-Admnicus ".