| anonim_4396 a întrebat:

De sărbători este momentul sa uitam de griji si supărări, sa iertam si sa iubim si sa nu irositi nici o clipa din tot ce reprezintă ele. Sărbători fericite!
Vedeti...pot fi si un om bun. big grin big grin

44 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Fascinant.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Bravo tie, vrei un premiu?

| LaughingKarima a răspuns:

Awww,dragutul de el, mancalar mama de om bun ce ii el :*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Pai da...sunt asa de Bun! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai trag muştele la tine?
smug
(glumesc)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce malefica esti Crucified...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ŞI ŢIE, OFICIAL MOR DE FERICIRE

http://i.imgur.com/Yyfzj7r.jpg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Waaaaw... Ce sufletista e Wetfire. M-a lasat fara cuvinte.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eeuuuu? blushing
Nu e chiar aşa... laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios? Stiu ca vrei sa dai impresia de fata rea, dar stiu eu ca acolo undeva se ascunde o fata cuminte... big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vreau eu să fac?
Aer pls rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Recunoaste Wety...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Întreabă pe oricine
Să vezi ce îţi va răspunde laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bad girl... Neee, eu tot cred ca ai un coltisor de suflet bun. Toti avem. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Depinde
Cu cine vorbesc laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si daca vorbesti cu mine...esti un om bun sau rău? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu tine sunt indiferentă
Bănuiesc thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha...faci pe indiferenta. Hmmm, interesant.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îh dar nu fac
Chiar sunt laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite...iar face pe indiferenta. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wtf
K
Creziii ce vrei

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine...ok, nu e cazul sa te superi sau sa folosim cuvinte "frumoase" esti o Bad girl si gata. Mai bine acum?winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mor
rolling on the floor

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Daisuki, dar cred ca si tu incerci sa pari bad! big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar si eu cred ca eu buna la suflet( te rog nu ma injura...) *_*
Zi si tu si tuca esti buna, macar de Craciun-Anu' Nou!winking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nah

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Eu nu încerc... Eu sunt un Bad boy. big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba dah! big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

O da, eu cred ca mai bad sunt eu ca tine! happy
Intrebare fulger: cat de lung ai avut bretonul?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nope.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, adica daca ai fi rea, de ce ai poza cu zapada( si nu intreba ce legatura are bunatatea cu zapada, ca nici eu nu stiu). happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Iti pot garanta ca nu l-am avut cat al unei fete. De obicei am stilul baietilor din animeuri. Si bine ca te consideri un Bad boy, de ce sa mă bag eu peste ceea ce cred altii despre ei. Si nu cred ca bretonul poate defini un Bad boy. Poate si stilul parului si al hainelor, dar si comportamentul.

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Eu i-am spus ca e un înger si ea nu mă crede...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, am vrut doar un motiv sa ma laud ca am avut bretonul pana la gura. happy
Si ce stil au baietii din anime, adica exista sute de stiluri: parul mare si cu o suvita pe fata, breton, plete, tuns scurt( nu-mi place tuns scurt), cu coada etc. Tu care il ai? happy
Si ultimul lucru pe care vreau sa-l spun este ca ai dreptate( in legatura cu Wet). E mult ma good girl decat o sa stim noi vreodata! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nu îl am scurt, scurt, pentru ca, ai dreptate...e oribil. Îl am destul de lung si mai rebel. Unele suvite stau mai ridicate. L-am avut odată, acum 3luni, aproape cat parul lui Sebastian din Kuroshitsuji, dar ai mei au spus ca arat ca o fata, cu toate ca nu e adevărat, asa ca m-am tuns, dar tot lung e.
Da, Wety e pisicuta blândă care vrea sa zgârie rău, daca citeste asta, ne-ar omora pe amândoi. big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, chiar nu-am omori! big grin

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si serios, ca al lui sebastian?
Eu am avut bretonul ca al lui kira iuzuru, sau nagato si utakata doar cu nu atat de lung ca la utakata! happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar as vrea sa am freza lui byakuya, e totala, da fara parul mare in spate, doar in fata, dar n-am gasit agrafe din alea, am pus o intrebare dar nimeni nu stie! sad

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Scuze daca am mai pus răspunsul odată, dar mie nu îmi apare, deci, ai dreptate, parul scurt, scurt, e oribil. Îl am mai lung si rebel. Suvitele stau mai ridicate. L-am avut ca al lui Sebastian din kuroshitsuji, aproape la fel, dar ai mei m-au pus sa mă tund, dar tot lung este. Tu cum îl ai? Si da... Wety e pisicuta blândă care vrea sa zgârie rau.

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Tare!winking

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandesc ca sti cine e kuchiki byakuya, deci trebuie sa stii si ce freza are, nu ai vazut agrafe ca ale lui pe undeva? Chiar nu stiu unde sa gasesc!

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Cred ca poti da comanda pe net. Cauti costumul lui si poate le gasesti
La magazine, nici măcar vânzătoarele nu au văzut asa ceva. Sunt mai mult niste chestii in care isi infasoara parul. Sorry man, nu sunt la magazine.

| BlackRaven45 a răspuns:

Stai...Tu ai fost un om rău? laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlackRaven45):

Eeeee, cand ma enerveaza cineva, nu prea sunt un om bun... big grin