| Croampa a întrebat:

Deci abia acum am reusit sa ma uit si sa inteleg ce s-a intamplat cu Freaak... sad
Imi pare rau pentru ea. :/

Intrebarea mea este: are cineva facebook-ul, numarul se telefon sau ceva de genu' de la ea? Chiar vreau sa iau legatura cu ea sa se intoarca...

17 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

stai, ce
unde a plecat imperatrix? ce unde cand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu cum naiba am dat peste întrebarea asta.
Vrei să mă întorc eu la T/A sau Freaak? Știu că eu = Freaak dar sunt conturi diferite deci...

| doreal a răspuns:

Dar de ce a plecat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

De plictiseală. T/A nu e cea mai grozavă categorie.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci care-i? Sunt curios, as mai vrea inca o categorie.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

surprise

Tu= Freaak? surprise

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Nu-mi vine să cred că încă nu te-ai prins.
Apropo, chiar crezi că eram atât de apropiată de vreun user încât să-i dau facebook-ul sau numărul de telefon? Nu, nu, nu, eu nu fac de-astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Niciuna nu e mai tare decât celelalte. Bine, poate Religie și Știință și filosofie deoarece sunt persoane inteligente pe-acolo.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Pai credeam ca poate ai vreun prieten din real life care sa mi le dea.
Nu e la fel T/A fara Freaak... sad

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap stiu. Userii vechi erau mult mai misto, t/a-ul era inainte mai misto. Nu se lua cu prietenii, sa pui o intrebare special pentru un user. Acum t/a-ul a devenit ca viata reala -_-. Tu ai fost cam fost printre cei mai de treaba useri din categoria asta, deci nu trebuie sa iti ceri scuze sau ceva de genu'.

| Croampa explică (pentru doreal):

Si eu nu sunt de treaba, sau ce vrei sa zici? straight face

| doreal a răspuns (pentru Croampa):

Eu nu te-am vazut pe categorie laughing.

| Croampa explică (pentru doreal):

Sunt de un an aici... straight face

| doreal a răspuns (pentru Croampa):

Ops big grin. Oricum, poate nu am intrat eu suficient pe categorie ca sa vad ca mai sunt si oameni de treaba, nu doar mistocari. happy

| Croampa explică (pentru doreal):

Eu te-am mai vazut pe aici, dar nu am vrut sa bag singur in vorba. big grin

| doreal a răspuns (pentru Croampa):

Dar nu te mananc laughing. Mie imi face placere sa mai vorbesc cu cineva... tongue

| Croampa explică (pentru doreal):

Me too! big grin