| SuckDreamLoveH a întrebat:

Deci eram in spital intr-un salon plin de batrani, intra o asistenta tanara, era "buna" rau, dupa ce a iesit din salon eu am inceput sa ma masturbe-z sub patura si toti batranii se uitau la mine insistent, m-am enervat putin si am strigat la ei: "Fata la perete!", ei s-au speriat si si-au pus patura-n cap si tremurau (le-am aratat eu cine-i sefu).

Problema e ca m-am terminat intr-un borcan de zacusca pe care ii l-am dat la o batranica si ce sa vezi? A doua zi dimineata am vazut-o pe batranica pe Eurosport, juca rugby, si asa centrari dadea... am ramas uimit, ma tot gandesc oare cum e posibil sa se intample asa ceva? Mie frica sa nu existe ceva efecte secundare si apoi sa dau de necaz.

19 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Cred ca o sa vomit.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Si daca-s nelinistita?

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

A:">.">wwwww.:">:">. Ciocolata.:">

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Nu ma mai hranesc cu nimic ca nu am incredere sa mananc ceva de la tine.
>.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Stiu.sad

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

*sclipire*

Paaaii, hai sa le dam copiilor din Africa.smug

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Hm.sad

| AirănMeidăn a răspuns:

Totul se explica prin prima propozitie din intrebarea ta.
"eram in spital"
Hm, pai care spital? Fiindca asa totul ar aveea sens

Răspuns utilizator avertizat
| AirănMeidăn a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule...mancam un mar...mersi ca m-ai făcut sa-l vomit.

Răspuns utilizator avertizat