| Exilee a întrebat:

Deci, eu sunt un copac. Am nevoie de o ciocanitoare. Cine se ofera sa-mi gaureasca scoarta precum scorbura unui covrig? rolling on the floor

28 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Deja vu

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Posibil vu!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Vad ca in intrebare ai zis "ciocanitoare", nu "cuc". Sa inteleg ca am putere de convingere?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Mai ceva ca-n fifty Shades of grey.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu cred

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Asa e. Am uitat ca tu esti pe ciclul intregului, nu pe "fifty-fifty".

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

De ce cand am citit doar prima jumatate a raspunsului m-am oprit brusc si am inceput sa rad?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Suferi cumva de sindromul hazului propriu si egoist in autobuzele scolare? Daca da, e normal. Altfel, e o boala care se pare ca e tratabila cu ...scoarta mea de copac. Imi extragi tu seva? rolling on the floor)))

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Cat de pervers a sunat asta. Mai bine n-o ziceai.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Mi-ai descoperit adevarata latura, pe langa cea a hazului rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Esti cumva un patrat de ai atatea laturi? Care-ti sunt celelalte patru?

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

rolling on the floor Sunt un eicosaedru hormonal.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Explica-mi ce e ala

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Iti ia cam mult. Asta inseamna ca te-am incuiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, stiu, stiu cine... MinerX, ba nu, Ashadow, nu, nu, nu, gata...stiu cine. Tudi.

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Haide. fa-mi o scorbura rolling on the floor

| alii98 a răspuns:

Ar trebui sa inteleg ca tu vrei sa scapi de viermi adica sa te linga cineva ca sa scapi de mizerie(jeg)si sa fie mai rapid, deci tu doar vrei sa devii covrig printr-un ritual ciudat cu covrigi rolling on the floor)))

| Exilee explică (pentru alii98):

Pe ultima suta de metri s-a dus si hazul tau. De ce-l tratezi ca pe o mizerie?

| alii98 a răspuns (pentru Exilee):

Nu l-am tratat ca pe o mizerie, eu am zis de viermi adica la oameni mizerie(jeg), eu am zis ca vrea sa fie curatat, asta am zis

| Exilee explică (pentru alii98):

Am zis pe ultima suta de metri...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ba nu ai zis, minti. Minciuni.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Porti cumva ochelari? Daca da, sigur i-ai sters cu praful meu interstelar.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Cine vorbeste

| alii98 a răspuns (pentru Exilee):

Nu vreau sa te jignesc, nu te gandii ca te-am jignit, nu ai fost jignit

| lumeaimizicefane a răspuns:

Ciocanitoare ciocanitoare
sa-ti dau un sut in c*aie

| Exilee explică (pentru lumeaimizicefane):

Ok, dar mai intai ce ai zice sa-mie xtragi si tu seva? rolling on the floor Haide, am auzit ca ai un botic specializat.

| lumeaimizicefane a răspuns (pentru Exilee):

Exilee exilee
in gura sa-ti dau m*ie

| Exilee explică (pentru lumeaimizicefane):

Cata generozitate. Te-ai potrivi minunat la un nou poster La Coste.