| Unicubeii a întrebat:

Deci,
Fara deci.
*pardon sunt feibuluz orisicum*
Am o întrebare mai, așa.
Daca acum in Ploiești ploua de ce nu ninge in Nigeria?

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Raspunsurile pe care le cauti sunt in manualul de geografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Judecând vopseaua de pe pereţi şi trăsăturile cercopitecului, e primăvară." - McNigel.

| SabinaQueen a răspuns:

Ma vezi cumva ca sunt o carte de geografie? Da si tu la sectiunea Geografie/Intrebari fara sens.

| pufuletziii a răspuns:

Dar in Bulgaria de ce nu se bat cu bulgari?

| Macryna a răspuns:

Te'n trandafiri strabunici esti prahovean/ca de'a/al meu/a! respect si ca sa-ti raspund la intrebare pentru ca si deoarece findca coliziunea atmosferei cu temperatura de pe marte + 3 grame de lapte milka si 7 litri de flori de tei exista Okapi desigur si vacile de compot de mere sunt frezii sper ca ti-am raspuns la intrebare big grin

| Unicubeii explică (pentru Macryna):

Da.

| pufuletziii a răspuns (pentru Macryna):

Tătă ziua.

| Macryna a răspuns (pentru Unicubeii):

IIIIIIIIIIIIIIIIIII m-ai facut cea mai fericita! laughing)

| Macryna a răspuns (pentru pufuletziii):

No ce ma bucur fata laughing))

| ℓανιηια a răspuns:

In Bucuresti e soare http://media.tumblr.com/tumblr_lrsq43f3n71qff89y.gif

Pai, exista o explicatie :Este vara