| RainmakerX a întrebat:

Deci guys...v-am promis oracol de apreciere. Uitati-l! ✌

O sa va pun random ca sa nu va certati. >:
Ce amintiri am eu cu voi de cat timp sunt aici sau ce lucruri imi amintesc.

1.Conquete - M-ai ajutat la chimie. Atunci am decis sa revin pe TPU >:

2.GreyN - Cele mai faine intrebari.

3.Killy- New Years Day ✌ Nu credeam ca o sa-mi placa asa ceva.

4. Potato - Mi-ai recomandat multe seriale/filme tari :)
Una dintre putinele persoane care mi-a raspuns la mare parte din oracole.

5. Dante - Kama...voi 2 stiti cele mai multe lucruri despre mine. :D

6.Freak - Cea mai buna clona. ^W^

7. Zombalau -cele mai faine jocuri de la T/A :D

8.Life - singura persoana care mi-a dat un rol mare in povestea lui. BTW Merci!

9.Psycho & Alessa - ♪ ♫ ♩ ♬ ♭Nightcore ♪ ♫ ♩ ♬ ♭

10. Doreal - Ai zis ca iti plac oracolele mele, cum sa nu te trec aici >:

11. Minion -am inceput sa-mi apreciez mai mult timpul liber dupa ce am vazut ce program aveti voi...

12. Daisy - cele mai bune recomandari de anime-uri (Terror In Tokyo + Black Buttler -da, m-am apucat de Black Buttler si Greil/Grell este destul de fain dar tot mai tari sunt Ciel si Sebastian *hai, omoara-ma*)

13.Croampa - Nu imi vine sa cred ca de la un amv obisnuit m-am ales cu un prieten.
https://www.youtube.com/watch?v=o_4tmUMQjcM

14.Ramles - Cel mai de treaba user pe care nici macar nu-l cunosc. =)) *Asta are logica...stiu*

15. Jwoww - Una dintre putinele persoane care au raspuns la oracolul Nightcore in totalitate. :D
Restul oricum nu cred ca o sa dea click pe acest oracol deci...gata, rubrica de apreciere a lui Blytz pentru cei de la T/A se incheie aici.

╰☆╮Spectacolul v-a fost oferit de Blytz si de echipa sa.╰☆╮

Intrebarea este : Voi ce credeti despre mine?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Mi-ai amintit ca trebuie sa vad DTB sezonul doi! big grin
Mersi man, mersi! big grin

71 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Arghh ty so muuuuch c":

Pai tu esti cool si dragut cu toooti. Si imi amintesc ca odata ai mentionat ceva de Zetsuen no tempest, ceea ce mi s-a parut aw si assdfggkl, pentru ca intr-un timp eram cam obsedata de anime-ul asta si inclusiv de Mahiro~

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Nu sunt dragut cu toti dar merci! smug

A fost foarte fain anime-ul...la inceput nu mi-a placut atat de mult dar pe parcurs am descoperit cat de faina era povestea pe care a fost conceput. happy

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Da-mi exemplu un singur user cu care nu ai fost dragut, si retrag ceea ce am spus. Sa te vad http://i.stack.imgur.com/Miik1.png

Waa mie mi s-au parut mai captivante primele episoade :)) Atunci Mahiro se lupta incontinuu si avea si jacheta aia galbena care-l facea de 20 de ori mai atractiv ^u~ Dupa aceea a devenit complicaaat, cred ca a fost singura serie la care a trebuit sa revad unele episoade ca sa le inteleg bine. Complicat si genial

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Fabulosul si Suck. smug Oricum merci! Nu e nevoie sa retragi, imi convine si asa happy

Stiu. ^_^ Nu chiar complicat, mai mult genial. Daca vrei ceva complicat atunci uita-te la Higurashi
*nu il recomand, am zis in gluma*

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Oh normal laughing

Am inceput Higurashi si l-am abandonat. Dar m-am uitat la Umineko; u;

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Umineko...acum il vad pentru prima orar. GOD ce grafica faina. smug
Merita vazut?

Eu am vazut tot higurashi 1 +2 dar am fost "Meh". Bine ca a fost sezonul 2 ca altfel nu intelegeam nimic din 1. :/

Acum ma uit la Black Buttler ^W^

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

A fost ok, la modul ca nu-mi pare rau ca l-am vazut, dar nu m-as uita la el inca o data >:3

Daa, cred ca Umineko e la fel de incurcat

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Okay smug Nu o sa ma uit...am regretat un pic ca m-am uitat la Higurashi -timp pierdut. Nu mi-a ramas mare parte din poveste in cap. Merci!

Black Buttler l-ai vazut?

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Np; p

Primele 2 sezoane. Mi-e cam frica sa ma uit la Book of circus si la Book of murder

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Frica? Why? :/

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Pentru ca nu sunt continuarea sezonului 2. Actiunea are loc inainte de MARELE FINAL si cred ca o sa plang pentru ca stiu care e MARELE FINAL; c

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Aww. Prefer sa nu intreb care e marele final. O sa plang? :/

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu e trist, e doar naspa T^T

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

T_T Am vazut primul sezon. Mda. Era de asteptat. O sa ma uit si la celelalte *cred*.

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Uita-te macar la al doilea, te va surprinde :v

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Acum ma uit. Alois Trancey ala e fain :)
https://www.youtube.com/watch?v=FtsUCjMBxeU

Dupa primul episod am deschis special PC-ul ca sa caut daca este baiat sau fata. :)

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Alois da, Claude nu >~>
Dar tu te-ai uitat la video-ul ala? CONTINE UN MEGA SPOILER

Eeu am stiut ca e baiat. Am un al saselea simt:detectez repede tipii cool din seriale, filme si anime-uri; p

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Da,m-am uitat dar inca nu realizez care este spoiler-ul. :/ Chiar daca realizez nu imi pasa. Stiu deja cum se termina totul.winking

Mda. Eu am cautat ca mi s-a parut ceva ciudat cand l-a aratat dezbracat la inceput rolling on the floor

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Daca stii cum se termina, vrei sa-ti spun secunda la care apare spoiler-ul? http://i.imgur.com/Yxkf8CE.gif

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Da,spune, oricum stiu tot ce o sa se intample. Care era spoiler-ul? smug

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Da-i la 0:09
Si acum il mai continui? Daca stii ca Alois si Claude mor si ca Ciel devine demon? sad

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Holy! Partea cu Ciel n-o stiam dar da... tot ma uit. happy

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Damn
De fapt nu devine
Te-am pacalit [:

| RainmakerX explică (pentru Pricked):

Oare? thinking Acum chiar trebuie sa ma uit ca sa ma conving happy

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Yas oke :"3

| Geass1 a răspuns (pentru RainmakerX):

Devine demon și Sebastian trebuie să-i fie majordom pe vecie.

| RainmakerX explică (pentru Geass1):

C'mon niggas T_T Spoileru' rolling on the floor *Bine ca stiam de dinainte*

| Geass1 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mi-ai stricat distracția cu '' *Bine ca stiam de dinainte*'' :'(

| RainmakerX explică (pentru Geass1):

rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Ce bine ma simt sa fiu cea care stie cele mai mult despre tine + Dante

Stii deja parerea mea despre tine smug

| LePotato a răspuns:

Chiar ti-am recomandat?:]]]]

Oricum, n-ai pentru ce.

| syd2 a răspuns:

Am sa iau asta in consideratie smug

| RainmakerX explică (pentru syd2):

big grin Okay!

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Te-ai uitat la animeul cu cel din poza ta?

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Nope,nu este genul meu de anime. Vrei sa stii cum se numeste anime-ul?
smug

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu deja pentru ca l-am vazut big grin

| RainmakerX explică (pentru syd2):

big grin Magi se numeste, nu?

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da smug si mi-a placut pentru fantasticismul lui.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

big grin Eu nu m-am uitat dar stiam de el, de aceea am intrebat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pff... Păcat va am chiulit în ultima vreme

| RainmakerX explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Am crezut ca nu mai esti pe aici tongue

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai nu mai sunt. Ți se pare ție ca sunt?
N-am mai intrat demuuult o.o

| RainmakerX explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Daca nu mai erai atunci nu raspundeai. Deci da, mie mi se pare ca inca mai esti smug

| LaughingKarima a răspuns:

Pacat ca am lipsit, nici nu stiu, de mine aveai ceva de zis? Eu nu sunt asa altruista deci nu prea am aprecieri laughing

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

Scrisul ala e prea tare. *Nu? Tu erai cea cu scrisul, sau ma insel?" Si povestile tale sunt foarte faine smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

E urat *da, eu sunt* si mersi

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

E fain! Cel putin mie imi place...

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

O las cum zici tu, ca daca nu poate faci ca Minion si imi dai in cap cu tigaia O.O

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

happy Okay, e bine atunci. *cred*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce om minunat suntbatting eyelashes.
Vreau un premiu.

Si la fel zic si eu, Zombalaul are cele mai faine jocuri.

Ce cred eu despre tine? thinking
Esti un baiat destept si apreciez faptul ca iti place sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...thinking
Esti o persoana inteligenta care da raspunsuri lungi laughing
Mersi pentru anime-uri big grin

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Care anime-uri? big grin Merci! smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

School Days, Another, Higurashi When They Cry si Mirai Nikki
Acum am inceput unul se numeste zankyou-no-terror cu Hisami -Kum... ceva de genul rolling on the floor)
Este bine ca nu dureaza mult, imi place big grin
Dupa le urmaresc si pe celelalte
BTW : Am vazut un serial in lista cu numele Hyouka.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Stai ...sa nu te apuci de Higurashi. Este ciudat si plictisitor. Eu unul am vazut 30 de pisoade si am renuntat la restul de 15 intrucat intelesesem tot si ma plictisisem. Sa nu te apuci de el!

Daca vrei uita-te la Black Buttler. Eu ma uit acum la el...este genial.
Uite ce mi-a placut mie si iti recomand daca vrei sa vezi.

Another- 12 episoade full de gore. Este horror insa nu e cine stie ce.
Mirai Nikki- il stii deja.
School days -are sfarsitul wtf...
SAO 1+2 +3 care vine in Decembrie - Genial insa cateva episoade sunt de umplutura
AOT -Atack On Titan -Este genial, recomand, l-am vazut cu drag. Ma uitam impreuna cu un prieten. Pe la episodul 4 eu mancam popcorn nu aveam treaba si el jelea dupa personajul principal. *Poveste lunga*
Tokyo Ghoul 1+2 -Este fain. Un pic psihologic, un pic de actiune si un pic de horror.
Owari No Seraph -il ador. Recomand clar.Este cu vampiri.Sezonul 2 apare in octombrie.
Akame ga Kill- oarecum trist dar frumusel. A fost primul anime la care m-am uitat pe tableta. De atunci ma uit mereu pe tableta. big grin

Nu imi mai vin pe moment. Spune un gen si o sa-ti recomand dar nu te apuca asa, de capul tau...Higurashi chiar e naspa, ai incredere, mai bine nu te apuca de el. Sunt o multime de anime-uri mult mai faine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

(O_O)
Pai da ma interesa horror...big grin
Bine nu ma apuc de Higurashi happy
Ce parere ai de :zankyou-no-terror, este ceva de actiune din cate am vazut ...adica acum termin primul episod ..merita?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Hyouka este un pic asa mai ...romance pentru adolescenti. Este asa slabut dar frumos. Am asteptat tot anime-ul dupa un mic "Kiss", un "Hug" ceva si nimic... Mie mi-a placut dar nu pot sa zic ca a fost cine stie ce.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Terror In Resonance/Terror In Tokyo merita vazut. Eu unul am fost suparat intrucat nu a fost mai mare T_T. Merita, mi-a placut mult, intreab-o si pe Daisy daca vrei, si ei i-a placut. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ceva...si nimic laughing --- thinking Stau sa ma gandesc ce ai astepta, probabil gandesc bine rolling on the floor
Ok. termin ce am inceput cu terror in tokyo si urmatorul va fi AOT, MULȚUMESC big grin
Nu imi mai raspunde ca deja ...ai o gramada pe pagina plus ca nu le pot vedea imediat rolling on the floor) am sa iti dau vot happy pentru timpul acordat

| L1feDRAIN a răspuns:

Cu placere.

Esti sexos.
Bine, bine, nu-s gay, e compliment nu?

Hmm :/

| RainmakerX explică (pentru L1feDRAIN):

Chiar daca nu e...o sa-l iau precum un compliment smug

| L1feDRAIN a răspuns (pentru RainmakerX):

A ok, m-ai linistit.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Da eu,...:1

| RainmakerX explică (pentru Anonima0000000000):

Nici macar nu am vorbit cu tine. Sorry! happy
Prima data cand am vorbit a fost atunci cand am facut chat la intrebarea ta cu Mr Fabulosul.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru RainmakerX):

.

| xXPsychO983 a răspuns:

:O
Iooi! Mersi. ^_^
Părere: de treabă, amuzant, simpatic, sincer.winking