| Geanin a întrebat:

Deoarece nu v-ati hotarat cine castige duelul T/A...
Eu sunt castigatorul!

P.S.: Cred ca asta a scapat sapunu https://youtu.be/eFU_wJes-xE
Si ce-ati mai facut? Eu am deschis laptopu si l-am curatat de praf si acum imi merg toate jocurile de pe lumea asta. Yay!

18 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pe tine te-a eliminat Killy din prima runda rolling on the floor

Daisy a castigat dupa mine. smug

Eu am stat si am raspuns pe aici. E foarte amuzant. happy *minte*

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

:"> awww

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e adevarul. Fii atenta.
In finala am votat 4 persoane. 3 (Eu, Tu si Life) te-am votat pe tine si Dante pe Killy. Deci e clar. Daisy WON. 3 vs 1 (2 vs 1 daca nu te pun la numar pe tine)

Deci smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

:]]]
Da ce am castigat? thinking

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Experienta smug

| KamaSutra a răspuns:

Duel? intre cine si cine?

| Croampa a răspuns:

Ba, de ce ma spamm-ezi cu intrebari?!

| Geanin explică (pentru Croampa):

E multi, ma, multi care nu stie sa vorbeasa!

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

Vrea sa bata recordul lui Daisuki

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Am ajuns si in cartea recordurilor? Ba ce tare sunt. laughing

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Da suntem mandri ca avem un user TPU care a intrat in cartea recordurilor *ii imaneaza diploma si palaria de absolventa *

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Daisuki nici nu mai pune intrebari... intr-o vreme punea si 5-6 intrebari pe zi! straight face

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

rolling on the floor dar totusi are 560 de intrebari e ceva

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Are cont pe TPU dupa mine dar totusi are 560 de intrebari si vreo 10000 de raspunsuri... comparand cu cele 100 si ceva de intrebari + 3000 de raspunsuri ale mele... ea e "pro" p-aci! -_*

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

Oare cate intrebari sterse are daca le punem si pe alea laughing

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Vreo 20 trebuie sa aiba! laughing

| Copac13 a răspuns:

Cam egoista nu crezi

| SweetMinion a răspuns:

Ce? Nu! Si atunci noi pentru ce naiba am votat? Nerecunoscatorule laughing