| Lisa a întrebat:

Din categoria "lumea inca mai pune intrebari stupide"
o avem pe "hei" :| care se intreaba http://www.tpu.ro/......u-si-m-au/

hai s-o ajutam! facem campanie!

Răspuns Câştigător
| BettyEllA a răspuns:

Chiar nu mis e pare o intrebare stupida!
Pune-te in locul ei. E groaznic sa ai parinti ca ai ei.

28 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

De ce am impresia că ai cam exagerat?

| Musique a răspuns:

Daa...campania "anti parinti ce nu sunt de acord cu nota 8. "
si mama`i la fel, doar ca nu ma bate.laughing)

| MasterOfDisaster a răspuns:

SA FIM SERIOSI! ne pare rau pentru ala/aia,ne bucuram ca parintii nostri is mai calumea,da chiar credeti ca o putem ajuta cu ceva?
putem sa ne dam cu curu de pamant(scuzati expresia),si tot nu rezolvam nimic...
o zi buna
aaaa LA MULTI ANI pentru cei pe care ii cheama florin, florina, etc.:*

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

PraLinăSusineCampaniaLasaCalculatoruSiInvata

| Lisa explică:

Wow cati pupincuristi am strans aici. laughing
wait...
1. ce putem sa-i facem? pentru asta ne-ar trebui categoria "spuneti offul"
2. a si nimerit categoria! excelent!
3. desperado!

soo...

| Lisa explică:

Da, ok Jelli. spune-ti offul.
eu ma dau cu curul de pamant numai sa te ajut.

| Lisa explică:

@Jelli
suge rautatea din mineee devil

| Lisa explică:

@Jelli
are we fighting? sad

pai...nu stiu cat de rea.
sunt rea?

| MikiPiki a răspuns:

Da sigur...e primul lucru pe care il fac

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Matusa!
Iti bati joc de noi?
Bine...
Dar matusa. Imi dai un-bann la chat?
Te rogg!
Ca tata nu mai intra de azi dimineata!

| PiluLă a răspuns:

Părinți mei sunt în al 9-lea cer când i-au un 8straight face

| AliceInMordor a răspuns:

U iti bati joc de mine, matusa?

| Crisis a răspuns:

Hai sa-i marim salariul.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eu am luat 3 la mate si mamica m-a felicitat ca atat ma duce capu'...laughing laughing laughing, e naspa sa ai parinti in halul ala

| Rustin a răspuns:

Da ces eu aici sa ajut, centru de binefacere?

| Rustin a răspuns:

Da ces io aici sa ajut , centru de binefacere?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Ba da nu mai exista oameni cu suflet pe site-ul asta.N-aveti pic de inima.Saraca fata sau baiat(numele nu imi spune nimic)

| Zøєy a răspuns:

ZoeySustineCampaniaTpuNuEsteUnSiteDeCampanii!

| DeyuXd a răspuns:

Loooollaughing
am colegi care daca iau 8 parintii le fac un tortlaughing
ori ea e nebuna ori parintii eistraight face
si sincer nu cred ca neaparat parintii sunt de vina
poate si ea vrea sa fie perfecta
si sincer poate pe ea o afecteaza muult ca ia un 8 nu pe parintithinking
sau poate cu acel 8 isi strica media la romanathinking
si eu inv bine frate dar daca iau un 8 mama zice-nu-i nimic se mai intampla lasa altadata iei nota mai mare

| DeyuXd a răspuns:

Romana fiind un exemplu puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HaI S-o ajutamm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e amuzant, Lisa. Nu știu ce vezi tu acolo.
Exact, pune-te in locul ei. Este posibil ca ea să aibă niște părinți foarte duri, care o pedepsesc și o bat dacă nu are media mai mică de 9. Există și cazuri din acestea, nu fabulez eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai Lisa, tu aia desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupîncuristă? Ce interes aș avea față de ea? Nici nu i-am răspuns la întrebare.
Mie îmi place să iau apărarea celor care merită, nu o fac pentru o fundiță, ci fiindcă uneori mă gândesc și la alții.
Categoria e bună, se referă la învățat, la școală. Stiu că era mai potrivită "Familie & Relatii" dar acum hai să-i dăm în cap că n-am înțeles noi cum a gândit ea.
Și da, TPU este pentru a-ți spune of-ul! Pentru asta a fost creat.
Pentru a primi o rezolvare.
Faptul că scopul site-ului s-a schimbat între timp, e altceva.
Faptul că a devenit un joc de fundițe și voturi sau un loc de făcut teme, n-are nicio treabă cu scopul lui inițial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nevoie de nimic deocamdata. Merci frumos. Esti o dulce.
Auzi, dar ia lumineaza-ma cu inteligenta ta. Pentru ce a fost facut acest site? Oricum, T/A este o categorie separata, de pe alta lume.
Ce atata rautate in voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. La sensul ăla : n-am ce.
2. La sensul ălalt : hai, dovedește-o! Ești invitata mea! Oare, cât de rea poți fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Lisa, șezi. Bravo.
Eu oricum sunt împotriva violenței.
Și ce mai faci în rest?