| chiftelutacrocanta a întrebat:

Doar oamenii linistiti si optimisti sa raspunda la intrebarea asta, nu vreau sa-si bage ghearele in intrebarea asta oamenii stresati si pesimisti care nu stiu sa gandeasca altfel.Ce aveti de gand sa faceti diseara?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ce sa fac si eu seara.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Urmaresc un meci de calitate la Tv!

| Mayhem666 a răspuns:

Am de gand sa ma uit la niste animeuri, si sa mai raspund la niste intrebari pe TPU, poate eventual sa pun si eu o intrebare.
Tu ce faci diseara?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns:

Spiritism laughing Glumesc. Poate ma uit la un film sau citesc ceva. Ma mai gandesc.

| Mussette a răspuns:

Citesc ceva, mai raspund la cate ceva pe aici, mai palavragesc si somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt optimista si linistita, deci mi.am castigat dreptul sa raspund.
Diseara, adica acum, voi intra in duş si voi lasa apa sa curga in capul meu stresat, ca sa-mi linisteasca draq creierii astia obositi o data!

| Eroare404 a răspuns:

Diseara am de gand sa dorm.