| VibeTrix a întrebat:

E 1 AUGUST! big grin Ce faceti azi? Eu dorm. ~cred~

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1 August? crying
Deja? Doamne, credeam ca e 20 iulie.

29 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu plang pentru ca pentru ca am obiceiul prost de a ma uita la chestii triste dar chestiile astea triste sunt geniale si trebuie sa le vad ca daca nu fac asta simt ca traiesc degeaba deci ma duc sa ma uit la ceva trist totul e trist *respira*

| RAY a răspuns:

Merg la concert deseara, e ziua timisoarei

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Poate iti gasesti si tu o domnisoara laughing)

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

E na merg cu nepotica mea si cu o vecina, trebuie sa am grija de ele, ele isi gasesc mai repede ca mine clar, de aia le-am pus catusele la mainii, canta alina ieremia e inebunita dupa ea

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Alina "IEREMIA"? laughing Morrr, bai! Cu nepotica ta? rolling on the floor) lolo

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Alina Eremia scuze, ma omoara daca afla ca am botezat-o, da a venit in vcanta din Germania, si acuma are chef de concerte, are 12 ani mai, daca avea 16 mergea singura

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Aha. laughing) Si tu cati ani ai? 5? rolling on the floor)

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Wow.

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Team speriat tare

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Am crezut ca ai 5 ani laughing

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Reao par eu de 5 ani

| VibeTrix explică (pentru RAY):

Pai nici nu te-am vazut la fata...deci.

| RainmakerX a răspuns:

1. Merci de fundita happy

2. De luni trebuie sa ma apuc de citit (oricum citeam dar nu porcarii ca alea pe care ma obliga la scoala...)

Rezumatele la putere smug

WHYYY WHYYYYYYYYY crying crying

| VibeTrix explică (pentru RainmakerX):

Eu am de citit 18 carti! crying si am citit doar 1 pana acum! ma omoara mama!

| RainmakerX a răspuns (pentru VibeTrix):

Citeste rezumatele de pe net...cauta povestiri mari (din alea de 20-25 de pagini si e ca si cum ai fii citit) Eu aveam de citit vreo 4 carti pentru o teza si am citit rezumatele si am luat 9. Pare okay.

| raMLesS a răspuns:

Azi e ziua meaaa.
16; D.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

La mulți ani, boss laughing)

| raMLesS a răspuns (pentru VibeTrix):

Ms, soră mai mica.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Cu plișerie, fratelo laughing

| LePotato a răspuns:

Respir, mananc, ascult, privesc, gandesc, ma plimb si cam atat

| Mieeez666 a răspuns:

Wow, si azi e 2, maine e 3 (de fapt acum e 3, dar deh, e ora 1, pana nu ma trezesc nu-i 3) si dupa 4 si dupa 5...
Asta da descoperire, hai, aduceti ProstTV-ul!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Sigur nu e 1 aprilie? Am facut farse toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc sa mananc.

| vaporwave a răspuns:

maine e 2 august si scap de suspendare

| BlackArt333 a răspuns:

Eu m-am trecut offline pentru diriga pe Facebook ca sa creada ca nu intru pe Fb azi. E ziua ei si nu am chef sa ii zic la multi ani... puppy dog eyes