| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca inca exista dinozauri? M-am intoooors. Astept intrebarile de genu "Cine-i *** mea ii asta?"
*Intrebare refuzata* De asta imi place TPU.

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Mergi la KFC și o să vezi foarte mulți dinozauri evoluați din specia umană. Sau te poți duce în SUA. Am auzit că ei abundă în astfel de specii.

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Există la 1000 de metrii sub pământ.

| Mieeez666 a răspuns (pentru T0T):

Vii cu mine sa sapam?

| T0T a răspuns (pentru Mieeez666):

Da, mereu am vrut să vizitez China.

| justanotheruser99 a răspuns:

In beciul meu trăiesc o turma de dinozauri. Ii cresc ca pe marijuana. laughing Sa nu spui nimănui. E secret.
Btw: Nice to meet youwinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Direct la stiri ajunge.
Incantat. Esti din 28 iunie si ai 222 funde? N-am avut (si nici n-o sa am) atatea funde pe toate cele 4 conturi ale mele. :o

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mieeez666):

Ce pot sa spun?batting eyelashes cred ca am fost de ajutor, dar daca vrei îți împrumut si tie câteva funde. laughing
PS: înainte de toate, am si eu o întrebare: In timpul liber ești stalker? rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

De ce intrebi?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mieeez666):

Curiozitate big grin
+"Ești din 28 iunie si ai 222 funde." sounds like a stalker.

| Speed99 a răspuns:

Adica, gaina este un dinozaur. Daca nu ma insel cred ca am citit ca si proumbeii sunt dinozauri, no joke. Deci da, dinozaurii inca exista.

| Mieeez666 a răspuns:

Cine*
fara -i
bravo mie.

| TURB0X a răspuns:

Salut, dragă.

| Mieeez666 a răspuns (pentru TURB0X):

Salut, salut.