| AirănMeidăn a întrebat:

E adevarat ca stangacii au ficatul in partea stanga?

15 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Da! Mai sunt si unii oameni care au creierul intre picioare.

| Croampa a răspuns:

Ce e ficatul? thinking

| VibeTrix a răspuns:

Eu suuunt! happy

| Deaad a răspuns:

Da.Iar dreptacii au inima in partea dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exact, si ochiul drept ii ia locul celui stang.Eu ca stangaci, iti dai seama ca gasesc mai greu obiecte necesare pentru noi astia....Azi am umblat toata ziua nebun sa caut un foen de stangaci.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

am vazut stilou pentru stangaci la carrefour (in caz ca ai nevoie)

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Mda,iar si stangacii-si dreptacii au ficatul in centru laughing

| Meez a răspuns:

Şi la dreptaci degetul mic de la piciorul drept de la mâna stângă este pus la ochiul din mijloc.

| Claudia3000 a răspuns:

Nu