| anonim_4396 a întrebat:

Era odată un băiat, ce întâlnise o fata. O fata atât de frumoasa, încât nici soarele nu se putea uita la ea. Băiatul ii zice, la prima lor întâlnire:
-Daca tu... draga mea ai fii un deget, m-as scobi cu tine-n nas.
Fata zice:
-Nesimtit ce esti (si pooow, o geanta in cap).
Băiatul zice:
Pentru cum arati, asta e un compliment.
Fata pleacă plângând. Băiatul realizează...*mă da prost am fost, am uitat portofelul si nu am cu ce sa plătesc sucurile, Draga! Nu am vorbit serios, draga!
(Doar interesul contează)

17 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Morala este foarte interesanta.

| LoveSleep a răspuns (pentru Pricked):

Tocmai am gasit un gandac pe jos. Stii, ma intrebam daca, daca noi, daca tttu si ccu mine am puttea, adica vreau sa zic eu si tu, stii...doar daca, adica noi doi, tu si cu mine poate am putea ...stii tu, amandoi sa il sa sa il iimpartim, nnoi doi, ti-as oreri bbucruros pappartea cea crocanta :3

| Pricked a răspuns (pentru LoveSleep):

Ar fi o onoare.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

happy big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Pricked):

Onoarea este de partea ta :3
*hmm...da, am zis corect*

| LaughingKarima a răspuns:

Ai uitat de balonase si masinute *whisperes*

| mont a răspuns:

Pare un pamflet, nu cred ca e/se poate sa fie o astfel de situatie reala.

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Normal ca nu e o situatie reala. Cat de nesimtit sa fie un băiat, sa-i spună asta unei fete!winking

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate cunosc destul baieti nesimtiti, chiar daca nu au avut astfel de situatii. Ii cam numar pe degete pe cei care nu sunt nesimtiti. Bine nici fete de treaba nu sunt chiar asa multe, e drept.

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Asa este...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fugi şi cere-ţi scuze.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

winking poate si-a cerut, dar nu cred ca l-a iertat.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Interesant hmm

| aveam14ani a răspuns:

* Un BMW-eu, fă! *

| Ana00005 a răspuns:

Saracul baiat... si-a uitat portofelul.Cum mai plateste el? :O
Sa spele vasele daca vrea sa scape! Eventual mai da si cu matura sau mopul.winking

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Merita, daca este un trădător... Riscul vietii. happy

| Vampiroiul a răspuns:

O adevarata lectie de viata :c