| ɔɐıɔ a întrebat:

Fail...
http://i.imgur.com/ylXff.jpg

16 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Tu cand s*oboz ai mai aparut si de unde?

| AudImagini a răspuns:

Gouzule

| ɔɐıɔ explică:

@vomă Dudă, take a look at the rank

P.S. Il insulti pe Chuck Norrisstraight face?

| ɔɐıɔ explică:

Lol?
(mori robotzeluleeeeeee)

| ɔɐıɔ explică:

@mary acum am 320pct(2720 in ultimele 7 zile)

| ɔɐıɔ explică:

Lol,nu...eu's de partea lui god...

| ɔɐıɔ explică:

Lol...ieri am facut cont, da am mai avut un cont acum 3 anilaughingnici nu mai stiu cum se numeste

| SaintJimmy a răspuns:

I don't see the fail... (excepting the one who posted the "question")

| NumePublicAnonim a răspuns:

666?!?!?!?!?
Esti cumva Satan?

Ma rog sa verific enuntul pe care l-am scris si sa elimin majusculele care nu sunt necesare! Imi reamintesc ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca as folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori imi multumesc! big grin
(repet-o ca pe o rugaciune si nu uita sa te spovedesti in fiecare saptamana)

| Dumnezău a răspuns:

Dude,failul e de fapt prezenta Satanei in fiinta ta, pacatosule! Huaaaa! Failul aici e ca Chuck Norris nu poate iubi, el este iubit si adulat de toti.

| LittleSue a răspuns:

Si eu care saream in sus ca mi-a dat chuck norris add.

| totGumã a răspuns:

Ăhă

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat m-am uitat pe acolo, dar nu am gasit niciun site porno. Cei care nu stiu, banuiesc ca va amintiti care e faza.