| maya_7683 a întrebat:

Fapte, fapte, fapte... ce bea vaca?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Ufff, pai ce ar putea bea vaca, decat red bull sa prinda aripi cand vede taurullaughing

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whisky sa-si faca curaj cind vede un taurashee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i da boullaughing

nony
| nony a răspuns:

Ultima data cand am vazut, bea apa.Cine stie, poate s-au trenduit si vacile. Or bea nectar de portocale...rolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

Iarba pasteurizata laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Da...bea iarbă pasteurizata şi dă lapte praf. big grin

| hominid dreak a răspuns:

Apa plata. E la moda.Si toate vacile o folosesc la cura de slabit.

| Cσσкiє a răspuns:

Vroiai să zici " lapte ". Ştiu faza. Vaca bea apă. Cu chestia asta le-am păcălit pe unele rude. happy

| BuLLetBtwin a răspuns:

Un cocteil de iarba pasteurizata cu apa laughing

| lexony a răspuns:

Apa.

| PlAC a răspuns:

Apahappy ce raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuţă bea văcuţa

| ItzRivenGod a răspuns:

Unii zic lapte

| c0rn3l1uss a răspuns:

Apă.

| byanka14 a răspuns:

Apa!

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Izvorul minunilor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suc

| Crisu_7532 a răspuns:

Stiam gluma altfel.aratai interlocutorului diferite obiecte de culoare alba si-l intrebai "ce culoare are?" iar dupa cateva raspunsuri consecutive de "alb" il intrebai "ce bea vaca?" iar cum creierasul nostru ramasese centrat pe chestii albe, spunea "lapte" laughing da. amuzant.am facut-o si eu.
si mai era o gluma.rugai un prieten sa mimeze de mai multe ori ca bea o halba de bere.si apoi il intrebai "cati pitici are Cenusareasa?" iar intelocutorul spunea, evident "7!" fara sa-si dea seama ca piticii ii are Alba-ca-Zapada happy